Шукай “своє”, або чому “чужий” чоловік не принесе тобі щастя

Шукай "своє", або чому "чужий" чоловік не принесе тобі щастя Психологія та відносини

Психологи називають це “синдромом Попелюшки” і радять таким жінкам розібратися у власних цінностях. Соціологи шукають у цьому феномені відлуння голодних повоєнних часів. Антиглобалісти у всьому прагнуть знайти фатальний вплив Заходу. А більшість жінок так і мріють одружитися з принцом, не розуміючи, що справжнє щастя поруч. Достатньо опустити забиту порожніми мріями голову, щоб розглянути.

Ви шукаєте не те, що вам потрібно. Розшифруємо: на жаль, багато жінок перебувають під громадським гіпнозом “потрібно шукати чоловіка заможного”. Це і призводить до того, що більшість відносин приречена заздалегідь. Вже скільки разів говорили про те, що олігархів на всіх не вистачить, а фінал “Красуні” все ще накладає відбиток на особисте життя багатьох. Коли ми говоримо «шукайте своє», ми перш за все маємо на увазі, що ви повинні навчитися шукати і знаходити людину, яка поділяє ваші цінності.

Поставте собі запитання: «До чого я насправді прагну, коли хочу багатого чоловіка?» Багато хто з вас дасть відповідь: «Безпеки, стабільності, захищеності». Але хіба багатий чоловік і «стабільність-захищеність» — це те саме?

Величезна кількість дівчат, які перебувають у стосунках із багатими чоловіками, справді їздять на дуже дорогих машинах, але ці машини належать не їм. Вони дійсно живуть у дорогих особняках, але у разі чого вилітають із них одним клацанням. Тому коли ви самій собі чесно відповісте на запитання, чого хочете насправді, і ця відповідь буде у стабільності та відповідальності чоловіка, це зовсім не означає, що можна поставити знак рівності з «я шукаю олігарха».

Так, інстинктивно ми заточені на пошуки чоловіка, який принесе нам безпеку. Але перш за все ви повинні запитати себе, а чи готова людина, яка, скажімо, знаходиться в списку Forbes, ділиться з вами своєю безпекою? Чи готовий він відповідати за вас? Забезпечувати вашу стабільність?

Коли ви шукаєте людину для спільних відносин, ви шукайте людину, з якою будете щасливі. Чоловік, який знаходиться на вершині соціальних сходів, не з неба туди впав. Він туди дерся, і найчастіше по головах, не зважаючи на тих, хто поруч із ним. Це не означає, що 100% чоловіків, які перебувають на олімпі, швидше за все байдужі, егоїстичні, нарцисичні. Але 90% таких чоловіків саме тому там перебувають.

І якщо ваше рішення знаходиться на олімпі поряд з ним, то перше, що ви повинні зробити, засунути свої амбіції… дуже далеко. Друге – навчитися підкорятися, а на будь-яку його команду ставати у стійку і говорити «так». «Мені мовчати та не заважати тобі? Добре!», «Мені заплющити очі на те, що, окрім мене, у тебе ще дюжина молоденьких дівчаток? Добре!”

Якщо ж ваша відповідь «Так, я готова. Натомість я буду в одязі Chanel та сережках Van Cleef», тоді у вас є шанс залишитися «одною з».

Але якщо на все це ви зараз крутите головою і прагнете бути з чоловіком, який поважає ваші потреби, підтримує ваше хобі, на будь-який ваш дзвінок блискавично піднімає трубку, у вас не вийде. Це сувора правда життя.

У чоловіків, які перебувають на олімпі, на першому місці – справа їхнього життя. Не одне покоління дівчат зламало «зубки» на бажанні стати володаркою олігарха (та вже саме формулювання цієї мети суперечливе!). Навколо вас безліч чоловіків, нехай із середнім статком, але таких, які готові привнести у ваше життя безпеку, стабільність, повагу, розуміння.

Подивись адекватно на своє життя та чоловіків, які тебе оточують. І починай вчитися розпізнавати те, що тобі справді потрібно у партнері. Коли ти шукаєш чоловіка, з яким будеш щасливою, чого ти шукаєш насправді? Це питання має звучати у тебе в голові.

Оцініть статтю