Шість способів очистити свій розум, коли ви відчуваєте себе пригніченими

Шість способів очистити свій розум, коли ви відчуваєте себе пригніченими Психологія та відносини

“Наше життя формується нашим розумом, тому що ми стаємо тим, про що думаємо.” – Будда

Бувають моменти, коли ми не відчуваємо себе щасливими, адекватними або здібними; коли ми відчуваємо себе подавленими та слабкими, всередині та зовні. Іноді ми дозволяємо цим моментам взяти найкраще з нас, дозволяючи всім нашим турботам і стресам наповнити наш розум негативними думками. Часто ці думки не обґрунтовані справжньою реальністю; ми дозволяємо собі уявити можливі проблеми та негативні ситуації, яких не мали іякі можуть ніколи не трапитися. В інших випадках ми нічого не можемо зробити в даний момент, щоб вирішити проблему.

Це ті моменти, коли нам потрібно припинити згубний внутрішній діалог і зосередитися на чомусь іншому, щоб відволікатися і перенаправлятися. Як тільки ми очистимо свій розум, ми зможемо приймати правильні рішення і справлятися зі стресом і страхом. Це, безумовно, був мій досвід. Я виявив, що, коли розважаю негативне мислення, то гірше себе відчуваю, і моя уява тікає від мене, створюючи постійно дедалі гірші версії майбутніх можливостей. Останнім часом я намагався не зупинятися і замість цього тимчасово відволікати себе. Це дає час, щоб заспокоїтися і пізніше повернутися до питань з ясною головою. Ось кілька дій, які ви можете зробити, щоб відволікти свій розум і перенаправити свою енергію.

Харчування

Поверніться до основ турботи про себе і добре харчуйтеся. Зосередьтеся на тому, що ви будете їсти сьогодні, що ви будете їсти завтра і до кінця тижня. Заплануйте три чудових, поживних страви на кожен день тижня. Подумайте про зменшення цукру та оброблених продуктів. Готуйте з нуля з інгредієнтів, які колись були живі. Запасіться овочами всіх кольорів. Годуйте себе і повертайся до звички доглядати за собою зсередини. Пийте воду, чай. Підготовка та приготування страв – це медитація для розуму, який не може перестати повертатися до негативу.

Прибирання

Мийте посуд. Хоча мити посуд так просто, це завдання, яке вимагає часу і займає ваш розум, і дає вам необхідну перерву від ваших думок. Очистіть свій простір. Неважливо, це цілий будинок чи одна кімната, приберіть і облаштуйте свій особистий життєвий простір. Позбавтеся від речей, які вам більше не потрібні чи небажані. Звільніть місце. Створіть простір для себе, щоб рости та змінюватися, звільніть місце для нового. Оживіть свій будинок. Прийміть розкішну ванну. Намочіть і заспокойте своє тіло, відлущіть та зволожте.

Садівництво

Виходьте в сад і дихайте. Послухайте звуки птахів і перевірте рослини, які у вас ростуть. Зірвіть відмерле чи пожовкле листя, шукайте шкідників, які позбавляють життя ваші рослини, і поливайте їх. Перемістіть рослини, яким потрібно більше місця для коріння, і розділіть цибулини, щоб вони розмножувалися. Бережіть природу, допомагайте їй зацвітати, і природа зробить те саме для вас. Немає саду? Не проблема, зробіть наступне.

Прогулянка

Вийдіть і рухайте своїми кістками. Простягніть кінцівки та розширюйте свої легені. Ходіть, щоб очистити свій розум і побачити щось інше. Вийдіть, подивіться, що відбувається у світі, і ловіть уривки розмови. Ходіть на прогулянку в різні місця. Почуйте хрускіт листя в лісі, понюхайте солоне морське повітря на набережній, їжте очима на місцевому ринку.

Читання

Пориньте в історії інших людей і вирушайте в місця, які ви могли чи не могли відвідати. Втеча до слів і світів поза власним. Заблукайте, проведіть час і насолодіться читанням.

Вивчіть щось нове або прочитайте книги знову та зануртеся в те, що ви вже знаєте певною мірою. Пориньте в інформацію та досвід, який допоможе вам рухатися вперед або в новому напрямку. Вивчіть щось для натхнення і відновлення сил, які обов’язково будуть слідувати. Це допоможе вам дізнатися більше про себе та побачити докази того, на що ви здатні. Будьте відкритими, інакше, ви ніколи не дізнаєтеся, які нові шляхи та напрямки можуть відкритися для вас.

Автор: Борис Куракін

Оцініть статтю