Що зробити, щоб у ванній не з’являлися гриби і цвіль?

Що зробити, щоб у ванній не з’являлися гриби і цвіль? Корисні поради

У ванній кімнаті, як правило, тепло і повітря містить багато вологи. Це ідеальні умови для розвитку грибків і цвілі. Як цьому запобігти?

Щоб не допустити розвитку грибка на стінах, перш за все, необхідно ефективно видаляти з ванної вологу, тобто добре вентилювати ванну кімнату. У відповідності з керівними принципами проектування в кожній ванній кімнаті повинно бути витяжний отвір, через яке вологе повітря буде віддалятися по каналах природної вентиляції.

Як правило, канали природної вентиляції разом зі стінами виводять вище даху. Однак проблема може виникнути в тому випадку, коли така вентиляція неефективна, або коли такого каналу немає, тому що, наприклад, ванна кімната обладнана поза призначеного для неї місця.

Щоб підвищити ефективність роботи вентиляції, встановлюється осьової вентиляторзамість вентиляційної решітки (попередньо звернувшись до сажотрус, щоб він перевірив прохідність каналів вентиляції).

Коли у ванній кімнаті взагалі немає вентиляційного каналу, є дві можливості. Перевірити наявність у сусідній кімнаті вільного вентиляційного каналу і підключити ванну кімнату до нього. В крайньому випадку можна зробити горизонтальний канал в зовнішній стіні будинку і встановити в ньому, витяжний вентилятор.

Оцініть статтю