Що треба знати перед тим, як робити манікюр гель-лаком

Манікюр гель-лаком Краса

Сьогодні гель-лаки популярні по всьому світу. І це не дивно, адже шелаки красиво виглядають і тримаються до 3 тижнів. Та після зняття більшість жінок помічають погіршення стану нігтьових пластин. Чому нігті псуються після гель-лаку? Як відновити природну красу рук після зняття гелевого покриття? Відповіді на ці питання знає shanovna.com.ua.

Що може відбуватися з нігтями після гель-лаку?

Найпоширеніша проблема, яку помічають любителі шелаку, – пересушування нігтів. Гель являє собою складну хімічну сполуку, яка міцно з’єднується з верхнім шаром нігтьової пластини за допомогою ультрафіолетового світла. В результаті при знятті такого покриття відбувається пошкодження нігтя. Тому після видалення шелаку неозброєним оком можна помітити порушення цілісності нігтьової пластини. Вона стає тонка, слабка і легко ламається.

Попри негативну дію гель-лаків, спеціалісти не перестають використовувати їх для створення красивих шедеврів. Однак застерігають про безпеку методу і радять наносити гелеве покриття з тривалими перервами.

Важливо знати!

  • Процедура нанесення шелаку передбачає використання ультрафіолетового світла, яке не всім підходить. Людям з чутливою шкірою краще такого світла уникати.
  • Нігті, покриті гель-лаком, не отримують кисень і вологу. В результаті цього вони пересушуються і псуються.
  • Для зняття шелаку використовуються агресивні хімічні розчини, які нищать нігті. Тому після такої процедури важливо подбати про їхнє відновлення.

Етапи відновлення

  1. Харчування. На думку спеціалістів, харчування грає найважливішу роль у підтримці здоров’я рук. Ще до зняття шелаку рекомендується їсти багато яєць, сиру і жирної риби. Вітаміни і мікроелементи, які містять ці продукти, живлять нігті краще, ніж лікувальні маски чи інші засоби. Корисно приймати біодобавки, які містять залізо, цинк. Ці мікроелементи додають нігтям еластичності, пружності й роблять їх здоровішими.
  2. Корекція нігтів. Одразу після зняття гель-лаку нігті слід коротко підстригти. Ослаблені нігті легко ламаються і слояться. А чим коротша нігтьова пластина, тим менше шансів її пошкодити. Підстрижені нігті необхідно відполірувати звичайною пилкою, щоб зняти залишки лаку і відкрити доступ до кисню.
  3. Обробка кутикули. Зранку і ввечері рекомендується масажними рухами втирати в шкіру лікувальні засоби на основі оливкової, абрикосової олії або олії жожоба.
  4. Желатинова маска. Розчинити столову ложку желатина в стакані гарячої води й залишити, щоб трохи охолов. В теплому розчині потримати нігті 20 хвилин. Така маска допомагає відновити структуру нігтів.
  5. Обов’язкове використання гумових рукавичок. Якщо жінка раніше не завжди одягала рукавички при виконанні домашніх справ, то після зняття шелаку без спеціального захисту від хімікатів і вологи не обійтися. Треба дати нігтям відпочити і відновитися.

Бережіть себе і свої нігтики!

Оцініть статтю