Що таке паста для шугарингу і як вона працює?

Що таке паста для шугарингу? Краса

Шугаринг – один з найдавніших методів видалення зайвих волосків на тілі. За легендами жінки використовували цей спосіб ще за цариці Клеопатри, але потім він був загублений, забутий, і знову відроджений лише у 20 столітті.

Що таке шугаринг?

Шугаринг – це спосіб видалення волосся за допомогою цукрової пасти, який відрізняється від інших методів біоепіляції тим, що дозволяє провести фізіологічне видалення волосся, тобто в напрямку його природного росту.

Крім такої переваги, під час цукрової епіляції клієнти отримують масу інших бонусів: м’який дбайливий пілінг шкіри (адже цукрова паста видаляє її ороговілі клітинки), а також відмінне зволоження шкірних покривів! Крім того, після шугарингу шкіра виглядає оновленою і гладкою не тільки зовні, але і на дотик!

Чи доцільне самостійне варіння пасти?

З поверненням шугарингу в індустрію краси перед майстрами постало питання: де взяти цукрову пасту для самої процедури? У мережі існує безліч статей і роликів з рецептами її приготування в домашніх умовах, проте це не так просто, як здається на перший погляд. Тому набагато зручніше просто купити професійну цукрову пасту.

Такою покупкою ви не тільки позбавите себе від проблем нестабільної консистенції самоварної пасти (адже вона може розтікатися або задубіти після двох-трьох відривів), але і заощадите власний час, оскільки процес варіння пасти не такий швидкий, як пишуть в Інтернеті, і вимагає певної вправності.

Повірте, вдома в каструльці ви ніколи не отримаєте таку пасту, з якою вам буде зручно працювати від початку і до кінця. У більшості випадків виходить дуже тверда консистенція, від нанесення на шкіру якої у вас будуть боліти пальці, а клієнт замість задоволення (адже це свого роду SPA-процедура), буде з жахом рахувати хвилини до кінця і більше ніколи до вас не повернеться.

Переваги професійної пасти

Професійна паста для шугарингу зварена з дотриманням всіх технологічних норм і правил, тому вона не розтікається в процесі роботи, і не дубіє, зберігаючи свою первинну консистенцію. Можете переконатися самі. Існує лише дві причини, за якими професійна паста викидається майстром: вона забилася волосками, і тепер волосся в ній більше, ніж самої пасти, або майстер видалив все небажане волосся з тих зон, на які вказав клієнт, простіше кажучи, «клієнт закінчився». В інших випадках з обраною щільністю пасти можна працювати від початку і до кінця.

Оцініть статтю