Що таке фотоомолодження шкіри обличчя?

Що таке фотоомолодження шкіри обличчя? Краса

Сучасна косметологія використовує всі останні досягнення науки і техніки на благо жіночої молодості та краси. Одним з таких досягнень є фотоомолодження шкіри. І хоча дана процедура з’явилася на світовому ринку косметології всього десять років тому, вона досить швидко зуміла зайняти лідируючу позицію.

Як помолодшати без втручання пластичної хірургії?

Фотоомолодження шкіри обличчя є дуже ефективним способом профілактики старіння, а також усунення так званих ознак фотостаріння.

Переваги фотоомолодження

Завдяки застосуванню в розрізі даної методики світлового потоку високої інтенсивності, відмінно коригуються всі вікові зміни. Зокрема, повністю зникають дрібні, мімічні зморшки разом з пігментними плямами, значно зменшується купероз і веснянки. Такі дефекти, як сухість і в’ялість шкіри, широкі пори, нерівності та судинні утворення чудово піддаються фотокорекціі.

Перевагою можна назвати також і те, що в процесі фотоомолодження не порушується цілісність шкірних покривів, а тому практично немає побічних ефектів. Принаймні, так стверджують фахівці в області косметології, які проводять подібні процедури вже не один рік.

Принцип роботи омолоджувальної методики

Фотоомолодження виконується за допомогою діодного лазера. В результаті впливу світлової енергії руйнуються клітини, які містять велику кількість пігменту меланіну, а також всі дрібні капіляри і старі колагенові волокна, що і сприяє ефективному омолодженню.

косметологічне омолодження

Що ви отримаєте в результаті?

  • Усунеться більшість косметичних дефектів без порушення цілісності шкірних покривів.
  • Зникнуть судинні зірочки, червоні плями, а також патологічний рум’янець.
  • Безвісти підуть пігментні поразки різного роду походження (навіть від татуювань).
  • Пропадуть розширені пори і дрібні зморшки.
  • Обличчя придбає здоровий і однорідний колір.
  • Шкіра стане більш ніжною і пружною.

Супутні позитивні ефекти

Процедура фотоомолодження відроджує молодість не в останню чергу завдяки тому, що активізує роботу клітин, які відповідають за вироблення колагену і еластину. Відомо, що найефективніше омолодження відбувається саме зсередини. Крім того, під час даної процедури помітно поліпшується і посилюється кровообіг, завдяки якому нормалізується гормональний баланс. В результаті зменшуються всі жирові відкладення, і починається сам процес шкірної регенерації.

Оцініть статтю