Що робити, якщо потрібно швидко зняти гель-лак у домашніх умовах

Як швидко зняти гель-лак у домашніх умовах? Краса

Красиві доглянуті нігті спонукають представниць прекрасної статі звертатися до майстра манікюру. Але що робити, якщо потрібно терміново привести нігті до ладу вдома.

Кожна дівчина хоч раз у житті мала проблеми з нігтями, що відросли. І швидше за все перед нею поставала проблема як в домашніх умовах можна зняти гель-лак… Безсумнівно, всі переваги гель лаку вже гідно оцінені, а саме:

 • екстра-міцність протягом 2-3 тижнів;
 • щільність нігтьової пластини;
 • вибір великого діапазону колірної гами;
 • не потрібний додатковий час для висихання.

Тим не менш, не може бути ідеального матеріалу без недоліків і у гель-лаку він теж є. Це видалення старого покриття із нігтьових пластин, яке займає більше часу, ніж для звичайного лаку. Більше того, для цієї процедури будуть потрібні спеціальні рідини.

Чи гель-лак шкодить нігтям?

Ймовірно, ви вже чули міф, що гель-лак – це шкода для нігтів. Він робить їх тонкими та ламкими. Але це зовсім неправда!

Суть у тому, що сам матеріал не шкодить нігтьовій пластині, проте неправильне видалення штучного покриття може пошкодити її. Тому готуватися слід ґрунтовно.

Якщо гель-лак відшаровувався від нігтя, то не потрібно його колупати. Потрібно заклеїти пошкоджене місце пластиром та звернутися до майстра або зняти покриття самостійно.

То чи можна в домашніх умовах самостійно зняти гель-лак? Спочатку подивимося, коли і які матеріали, інструменти нам знадобляться.

Коли настав час знімати гель-лак

Наші нігті швидко відростають та оновлюються. З естетичної точки зору важливо постійно підтримувати їхній нормальний стан і оновлювати манікюр. Це необов’язково вимагає походу до майстра в салон. Адже все можна зробити вдома самостійно. Однак деякі дівчата носять гель-лак протягом місяця чи навіть довше, не усвідомлюючи можливих наслідків.

Фахівці не рекомендують залишати гель-лак на нігтях понад два-три тижні. У міру того, як ніготь з великим шаром покриття відростає, зростає навантаження на його кінчик. Це призводить до таких негативних результатів, як ламкість, деформація або, у гіршому випадку, відшарування від нігтьового ложа. Лікування такого ушкодження потребує значних витрат, тривалого часу та може бути болючим.

Щоб уникнути пошкодження нігтьової пластини, зняття гель-лаку не використовують гострі предмети. Дерев’яні апельсинові палички підходять для цього найкраще.

Як правильно зняти гель-лак у домашніх умовах

Зняти гель-лак можна п’ятьма «нешкідливими» для нігтя способами. Звичайно, кожен з них займає якийсь час: десь піде більше, десь менше.

Спилювання старого покриття

Спочатку спилюємо фініш, а потім легким натисканням весь основний матеріал. Використовуємо пилку 150 грит. Звичайно, цей спосіб займе багато вашого часу та сил. Але зазвичай до нього вдаються, коли під рукою немає нічого іншого.

Серветки для зняття гель-лаку

Спочатку акуратно знімаємо фінішний шар покриття пилкою 150 грит. Звичайно, можна обійтися і без цього, але завдяки спилюванню подальший процес піде значно швидше.

Потім беремо спеціальні серветки, кожна з яких запакована в окремий герметичний мішечок. Надрізаємо його, засовуємо туди палець, і обертаємо його разом із вологою серветкою.

Після 10-15 хвилин очікування, знімаємо набряклий гель-лак дерев’яною апельсиновою паличкою. Якщо залишилися деякі ділянки зі старим покриттям, то можна повторити процес замочування або обережно спиляти їх пилкою.

Відмочування рідиною для зняття лаку

Наливаємо у скляну тару трохи рідини для зняття лаку. Занурюємо туди ніготь і як у випадку з серветкою після 10-15 хвилин знімаємо набряклий шар гель-лаку.

Увага! Перед зануренням у рідину, шкіру навколо нігтя змащуємо спеціальним жирним кремом (можна дитячим). Це дозволить не пересушити шкіру та уникнути її лущення.

Цей спосіб не завжди дозволяє повністю та швидко звільнитися від покриття. Найкраще використовувати його як запасний варіант.

Зняття за допомогою шматочка ватного диска

Ватний диск нарізається на шматочки так, щоб вони були трохи більшими за нігтьову пластину. Потім навколо нігтя наносимо жирний крем і кладемо шматочок ватного диска поверх нього, а під низ — шматочок фольги.

За допомогою піпетки змочуємо вату рідиною для зняття лаку та всю «конструкцію» обгортаємо фольгою. Через 10-15 хвилин знімаємо покриття дерев’яною апельсиновою паличкою.

За допомогою фрези

Це найшвидший і зручний спосіб позбутися старого покриття. Для цього використовують керамічні або твердосплавні фрези, про які потрібно дати небагато інформації.

 • Твердосплавна з чорною насічкою – груба фреза і використовується рідко. Зазвичай, коли необхідно зняти великий шар покриття.
 • Із зеленою насічкою використовується частіше. В основному для зняття гелю, акрилового покриття або полігеля. Для зняття гель-лаку можна використовувати, але обережно.
 • Синя якраз добре підходить для зняття гель-лаку.
 • Червона лише для тонкого шару гель-лаку.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що фреза з синьою насічкою підійде для зняття гель-лаку найкраще. Проте, багато фахівців віддають перевагу керамічним фрезам, так як вони мають більш пористу структуру і нагріваються при легкому натисканні.

Потрібно відзначити, що спочатку новачкам буде важко справлятися з керамікою, тому краще зупинити свій вибір на твердосплавних фрезах. До того ж, вони дешевші.

Спилювання фрезами виконується на швидкості від 15 до 30 тисяч обертів, залежно від шару. Покриття знімається у напрямку від кутикули до кінця нігтя. Повільно, з невеликим натиском, знімаючи невеликі ділянки один за одним.

Наслідки після неправильного видалення гель-лаку

 1. Існує ризик не лише відшарувати гель-лак, а й відокремити нігтьову пластину від нігтьового ложа.
 2. Щоразу, коли ви знімаєте штучне покриття, шар нігтьової пластини стоншується.
 3. Оніхолізис (відшарування нігтьової пластини від ложа) часто є наслідком опіку при сушінні в лампі тонкого шару нігтів.
 4. Вам доведеться витрачати вільний час на зміцнення нігтів.
 5. Потрібно буде витратитись на матеріали для зміцнення нігтів, такі як акрилова пудра, полігель або гель.
 6. Тонкі нігті зазвичай слабкі та легко згинаються, ламаються. Тому подальше покриття може протриматися недовго. Вам потрібно буде докласти максимум зусиль, щоб уберегтися від відшарування та відколів.

Підведемо підсумки

Найважливіше при видаленні гель-лаку бути обережним і обережним, щоб уберегти свої нігті від пошкоджень.
Якщо ви не впевнені у своїх навичках, краще зверніться до професіонала, який зробить це безпечно та якісно.

Ми познайомилися з усіма доступними способами, як краще в домашніх умовах зняти гель-лак. Залишилася ще одна невелика рекомендація… Завжди після видалення гель-лаку наносьте живильне масло або спеціальний крем на нігті та кутикулу, щоб зволожити та зміцнити їх.

Оцініть статтю