Що подарувати хлопцеві на місяць стосунків?

Що подарувати хлопцеві на місяць стосунків? Психологія та відносини

Не секрет, що більшість дівчат намагаються висловити свою симпатію до коханого за допомогою романтичних жестів. Але перш ніж починати пошуки сюрпризів для своєї другої половинки, ми пропонуємо ознайомитися з трьома рекомендаціями, які підкажуть, що можна подарувати хлопцеві на місяць відносин.

Не смітіть грошима

Можливо, після місяця знайомства ви дійсно шалено закохані, але це не означає, що потрібно розщедрюватися на Ipad або ігрову консоль для вашого молодого чоловіка. Будьте обережні, коли справа доходить до вибору подарунків на ранніх термінах знайомства. Давайте дивитися правді в очі – ви ж напевно не знаєте, як довго триватимуть ваші стосунки. Ми не хочемо бути занадто песимістичними, але на місяць стосунків буде безпечніше витратити невелику суму грошей.

Не робіть занадто особисті подарунки

Якщо ви не можете вирішити, що йому подарувати, годинник з вигравіруваним серцем та вашими ініціалами або фото-рамку зі спільним портретом, радимо повністю переглянути свій вибір. Безперечно, це дуже милі та романтичні ідеї, але такі подарунки можуть налякати чоловіка, особливо якщо вашим стосункам тільки місяць. Намагайтеся бути романтичною без нав’язування любовних натяків, для цього ще занадто рано.

Замість того, щоб витрачатися на щось грандіозне, оберіть змістовний подарунок, який не коштує занадто дорого. Поміркуйте, що подобається коханому, і зробіть вибір на користь його переваг. Якщо нещодавно вийшла нова книга його улюбленого автора – купіть її. Тур його улюбленої групи проходить через ваше місто? Дістаньте квитки. Нехай подарунок буде простим, доступним і змістовним.

Не чекайте того ж у відповідь

Найбільша помилка деяких дівчат полягає в тому, що вони чекають від хлопця такої ж самої щедрості, яку вони збираються проявити по відношенню до нього. Це очікування часто призводить до глибокого розчарування, коли дівчина відкриває свій подарунок. Повірте, хлопці не вважають, що 10-15 побачень – це привід для серйозних витрат. Завжди пам’ятайте про те, що ваші відносини тільки зароджуються, тому не турбуйтесь, якщо він не піднесе вам запаморочливий сюрприз. Зрештою, головне – це увага, а не ціна подарунка.

Оцініть статтю