Що очікують жінки від чоловіка?

Що очікують жінки від чоловіка? Психологія та відносини

Багато чоловіків вважають, що жінки дуже складні і незрозумілі істоти. Жінки в свою чергу аналогічно думають про чоловіків. Хоча насправді сімейне щастя досить прозаїчне: треба тільки зуміти розглянути його. І розмовляти, розмовляти, розмовляти з партнером… Ми пропонуємо чоловікам

5 основних вимог, які хоче бачити жінка

Гігієна.

Жінки терпіти не можуть недоглянутих чоловіків. Чистих зубів, волосся і одягу цілком вистачить. Це зовсім не складно, але мінімальний рівень гігієни чоловіка здатний зробити жінку менш роздратованою.

Слухати і чути.

Для жінок, особливо після невдалого дня, дуже важливо виговоритися. І той, хто буде її уважно слухати, і буде її найближчою людиною. Чоловікам виразно це треба знати.

Чоловік — не дитина.

Будь-яка жінка хоче дбати про чоловіка, який поруч з нею, але робити це вона згодна тільки в статусі «кохана жінка», а ніяк не «мамочка». Більшість жінок люблять дорослих чоловіків.

Добровільна допомога по дому.

Винести сміття, приготувати сніданок, помити посуд або завантажити пральну машину — все це жінки цінують, особливо якщо чоловік це робить з власної волі.

Кохання у дрібницях.

Маленькі подарунки без причини, запрошення на побачення після 10 років шлюбу, романтичні смс — це родзинка для будь-яких відносин. Жінкам дуже важливо, щоб чоловік не забував про це. Ці дрібниці допоможуть запобігти кризі в сімейних відносинах.

Оцініть статтю