Що ми особливо цінуємо в чоловіках?

Що ми особливо цінуємо в чоловіках? Психологія та відносини

Які чоловічі риси ви вважаєте найбільш привабливими? Доброту? Мужність? Щедрість? Почуття гумору? Для кожної жінки будь-яка з відповідей може бути правильною, але є одна спільна характеристика, яка подобається більшості представниць прекрасної статі.

Найпривабливіша чоловіча риса

Згідно з результатами недавнього опитування журналу Men’s Health 53% жінок вважають уміння слухати однією з найпривабливіших чоловічих особливостей. Існує кілька теорій, чому вибір ліг саме на цю рису характеру. Ось три з них, які здалися нам найбільш вагомими.

1. Зближення

Якщо близька людина не вміє слухати, то з кожним днем ​​вам все менше хочеться ділитися з нею своїми почуттями і переживаннями. Про що говорити з чоловіком, який відсторонений і не виявляє до вас особливого інтересу? А от якщо ситуація зворотна, якщо відмінною чоловічою рисою вашого партнера є вміння слухати, то ви не тільки захочете поділитися з ним усім на світі, але і з задоволенням самі вислухаєте його. Вислуховуючи один одного, ви стаєте ближче. А духовна близькість – це саме те, що тримає вас разом.

2. Запобігання конфліктам

У сім’ї не може бути хороших взаємин, якщо ваш партнер не вміє слухати. Якщо чоловік неуважний – він не знає, чого ви хочете. Така ситуація часто призводить до сімейних сварок і навіть до серйозної кризи у стосунках. Замовили коханому щось купити в магазині, а він забув чи купив зовсім не те? Це вірна ознака того, що уважність не найпривабливіша риса вашого чоловіка, і над цим варто попрацювати.

3. Відчуття чоловічої любові

Усвідомлення того, що він дослухається до кожного вашого слова і ні на що не відволікається, поки ви розповідаєте про презентацію на роботі або спільні плани на вихідні, допомагає відчути справжню чоловічу любов. Така увага є показником не тільки вміння слухати улюблену жінку, але й бажання піклуватися про неї. Ця прекрасна чоловіча риса дає можливість відчути себе особливою, що, погодьтеся, є мрією кожної з нас.

Оцініть статтю