Що дратує чоловіків у жінках?

Що дратує чоловіків у жінках? Психологія та відносини

Чоловіки, так само як і жінки сприймають навколишній світ через власне его, а близьких людей розглядають з особливою прискіпливістю. Механізм роботи підсвідомості такий: невдоволення їхніми діями – це те, що не подобається у собі. Своєрідне дзеркало, у якому відбиваються власні недоліки чи наслідки минулих невдач. Неприємні моделі поведінки здебільшого стандартні, тому краще знати, що дратує чоловіків у жінках, щоб вчасно пригальмувати розвиток подій.

Ревнощі

Комплексне руйнівне почуття, особливо, коли воно проявляється без приводу. У цьому випадку навіть похвала, яка ненароком дісталася іншій жінці, сприймається як загроза стосункам. Виникає внаслідок негативного досвіду, тобто вже пережитої зради, заниженої самооцінки чи страху залишитися на самоті. Здорові ревнощі дозволяють працювати над собою і ставати краще, хворобливі схожі на параною, що виникає у зв’язку з недовірою до себе і світу взагалі. У цьому випадку наявність у чоловіка особистого простору, як і вільного часу, стає під загрозою. Ревнощі, особливо сильні – проблема, яка потребує психологічної допомоги, і потурати ревнивиці немає сенсу, оскільки привід вона все одно знайде або придумає.

Ревнощі

Секс як засіб

Стереотипами на тему, яким має бути секс заповнені фільми, книги, модні журнали та наша свідомість. Жінки чомусь впевнені, що задоволення буде щонайменше до сьомого неба і перебувати там бажано якомога довше. І, взагалі, необхідний відповідний настрій та неодмінні романтичні атрибути. Не отримуючи в черговий раз шквал очікуваних емоцій, починають неусвідомлено, а згодом цілком навмисне звинувачувати у невдачах чоловіка та маніпулювати, шантажувати темою сексу. Очистіть голову від нав’язаних забобонів і отримуйте задоволення просто так. Це подарунок природи, користуйтеся ним.

Секс як засіб

Коли уваги надто багато

Чоловіки люблять турботу та увагу, але всьому є міра, але якщо їхній явний надлишок виникає неприязнь. Постійна опіка – це бажання контролювати людину чи ситуацію, нехай несвідомо. Згадайте з дитинства емоції, які викликала надто наполеглива турбота. Правильно – опір. Висновок простий: дозвольте чоловікові бути ним, дайте волю діям. Якщо не виходить, не скаржтеся, що перевелися нормальні мужики, такими їх роблять саме жінки.

Балаканина та «дурні» питання

Не засмічуйте логічний розум чоловіка безупинним балаканням, тоді й образи на те, що він вас не слухає, зникнуть. Однак це не означає, що говорити про проблеми, які дійсно хвилюють і цікавлять не можна. Саме такі розмови й треба вести, повірте, чоловік важливість питання обов’язково оцінить і з радістю відгукнеться. Особливу дратівливість викликають розмови-натяки, суть яких вони вловити іноді неспроможні. Тому на фразу: “Як мені нудно і самотньо”, тільки чоловік досвідчений у стосунках відповість: “Збирайся, йдемо вечеряти в ресторан”.

Балаканина та «дурні» питання

Сумніваєтесь у його прозорливості – говоріть прямо про свої бажання. І намагайтеся не ставити запитання з підтекстом: «А що б ти зробив? Чим зайняті твої думки?». Це чистої води маніпуляція з метою підловити та з’ясувати наміри, чоловік це відчуває і це йому не подобається.

Емоції, якщо їх багато

Тримайте емоції у вузді та вчіться прирікати їх у допустимі рамки. Скандали, істерики та сльози через дрібниці здатні допікати будь-якого чоловіка. Тому що зловживання надто сильними почуттями напоказ як позитивними, так і негативними наводить на думку про приховані наміри з боку жінок. Вони зумовлені далеко не початковою причиною і викликають відторгнення, а замість того, щоб підтримати, чоловік замикається чи просто йде. Іноді справа може дійти до зривів та взаємного скандалу. Тримайтеся золотої середини, не виражати емоції також шкідливо.

Емоції, якщо їх багато

Критика

Неважливо, що чи кого жінка критикує, нескінченне буркотіння здатне вивести із себе навіть найстійкішого. Нескінченне і безконтрольне невдоволення партнером говорить про егоїзм і бажання переробити людину під свої, так скажімо, потреби. Критика у бік іншої жінки пов’язана із заниженою самооцінкою, прагненням бути найкращим і звичкою весь час порівнювати себе з іншими. Порожні розмови на тему: «Яка жахлива у неї зачіска, а туфлі до сумки не підходять» чоловіки, м’яко кажучи, не сприймають.

Хочете жити у злагоді, дозволяйте один одному бути вільними не лише у вчинках, але також у думках та почуттях. Змінюйтесь і світ перетвориться – піддавайте сумніву власні судження й установки, тоді й чоловік поруч з вами не дратуватиметься по дрібницях, а терпляче дочекається закінчення мелодрами, ходіння по магазинах і балаканини телефоном.

Оцініть статтю