Сексуальні проблеми у жінок та чоловіків – як досягти гармонії?

Сексуальні проблеми у жінок та чоловіків Психологія та відносини

Незважаючи на доступність інформації про секс, дуже багато чоловіків і жінок відчувають сексуальні проблеми та труднощі в інтимній сфері. Сьогодні ми розповімо вам про найпоширеніші сексуальні проблеми та способи їх вирішення.

Жіночі сексуальні проблеми

Основна сексуальна проблема жінок – відсутність оргазму. Це відбувається, перш за все, від того, що жінки не можуть розслабитися — голова забита думками, жінка насторожено чекає на «цей самий» оргазм як диво.

Чималу роль у цьому відіграв кінематограф — адже навіть у деяких художніх фільмах (не кажучи про фільми для дорослих), постільні сцени зняті дуже красиво і головні героїні відчувають бурхливий оргазм вже після кількох рухів партнера.

Можна сказати, що жінка в гонитві за чимось незвіданим, зовсім не відчуває, не розуміє свого тіла. Вона прагне зробити сексуальне задоволення партнеру, підлаштовується під нього, але, при цьому, забуває про свою насолоду.

Для успішного вирішення цієї проблеми, жінці потрібно навчитися розуміти своє тіло та вміти розслаблятися, бути розкутою у ліжку.

Чоловічі сексуальні проблеми

Найпоширеніша проблема у чоловіків – це розмір статевого члена. Більшості чоловіків потрібен великий член — це як один із способів самоствердження. Однак, мріючи про значні розміри своєї гідності, чоловіки забувають, що розмір — зовсім не головне, важливе вміння зробити партнерці задоволення.

Тривалість статевого акту

Ще одна проблема у чоловіків – це тривалість статевого акту. Середньостатистична тривалість статевого акту, визначена за допомогою безлічі наукових досліджень, становить дві з половиною хвилини. Природно, що це значення усереднене, неоднозначне, однак воно показує, що чоловікові для досягнення задоволення потрібно зовсім небагато часу.

З іншого боку, жінці для досягнення оргазму потрібно в середньому 15-20 хвилин. Але сексологами доведено, що для оргазму може бути достатньо 3-4 хвилини. Однак, навіть якщо тривалість статевого акту не влаштовує обох партнерів, не потрібно засмучуватися і дорікати чоловікові за його неспроможність.

Слід пам’ятати, що причиною швидкого сім’явипорскування можуть бути тривала помірність або проблеми зі здоров’ям. Крім того, не слід нехтувати одним важливим психологічним моментом — чим більше чоловік любить/хоче жінку, він кінчає швидше через почуття, що переповнюють його.

Для досягнення гармонії в сексі, партнерам потрібно говорити про свої почуття, відчуття, і найголовніше — чути одне одного. Потрібно отримувати задоволення від себе, від свого тіла, зробити крок назустріч собі. Стати більш розкутим, будьте щирими у своїх бажаннях — і ваше сексуальне життя заграє новими фарбами!

Оцініть статтю