Секрети макіяжу Мерілін Монро

Мерілін Монро Краса

“Не хвилюватися, а хвилювати” – вираз червоною лінією пройшов через все життя ікони стилю Мерилін Монро. Американська кіноактриса зазначала, що в жінці мають бути чудовими дві речі: погляд та губи. Чарівний результат візажиста Аллана Снайдера, який і працював над її макіяжем, — спокусливі губи, сяюче обличчя та пишні вії. Професіоналу довірилися відомі Кетрін Хепберн та Доріс Дей, особи яких приносили мільйони. То чому б нам не відкрити завісу і не дізнатися про секрети її майстерності?

Основа під макіяж… вазелін?

Так, саме вазелін дозволяв досягти бажаного результату. Актрису з її сухою шкірою задовольняло миттєве зволоження після нанесення суміші. Для неї молодість завжди асоціювалася із сяючою шкірою. А завдяки вазеліну як основи під макіяж обличчя Мерілін буквально виблискувало перед об’єктивами камер. Аллан додавав їй трохи вазеліну також над бровами та на вилиці.

Потрібна помада п’яти відтінків?

Так, саме завдяки п’яти відтінкам Снайдеру вдалося зробити губи Монро такими солодкими. Темніші відтінки він наносив ближче до країв губ, тоді як у центр — блискучі яскраві. А вазелін чи хайлайтер у центрі нижньої губи чи у ямочці над верхньою створювали неповторний ефект сяйва.

Сліпучі повіки

Нічого сексуальніше, ніж сяючі повіки, не вигадати — таке переконання Мерилін. І майстерність візажиста піднялася. Додати нотку шику Аллану вдавалося за допомогою краплі кокосової олії або (ну звичайно!) того самого вазеліну, нанесеного на віки.

При створенні образу актриса користувалася прийомом «очі Грети Гарбо» (Грета Гарбо – американська та шведська актриса, зірка німого кіно – ред. ). В чому секрет? Знаменитість розтирала тіні білого кольору по всьому віку. А щоб зробити погляд виразнішим, додатковий шар тіней вона наносила на внутрішні куточки очей.

Чому б не дотримуватися переконань світової красуні, піклуючись про свій зовнішній вигляд? Підкресліть білі тіні чорними стрілками і ви отримаєте незабутній результат. Просто і водночас вишукано.

До речі: Аллан Снайдер, роблячи макіяж Монро, малював стрілки підведенням бренду Elizabeth Arden двох відтінків. Виділити очі вдавалося за допомогою білого підведення, нанесеного на внутрішню кромку повіка. А щоб розставити акценти, у куточках очей він ставив червону крапку.

Рум’яна на… ніс?

Це зараз за слова «рум’яна» ми не робимо здивовані очі. А тоді Аллану вдалося перестрибнути себе. Наносячи трохи рум’ян рожевого відтінку на кінчик носа Мерілін, він візуально робив його акуратнішим.

Ах, мало не забули…

Мерилін Монро не дуже хотілося, щоб знали про її накладні вії. Тому Снайдеру доводилося обрізати їх, щоб наблизити до природної довжини. Він наклеював пучки, починаючи із середини повік, і так до зовнішнього куточка ока.

Оцініть статтю