Секрети гарного поцілунку

Секрети гарного поцілунку Психологія та відносини

Поцілунок — найкращий невербальний прояв кохання та симпатії. Негігієнічно та неестетично? Дозвольте не погодитись. Головне у мистецтві поцілунку – деталі. Результат залежить не тільки від того, цілуєтесь ви як Дон Жуан або скільки на вашому рахунку спокушених сердець, але й від фізіологічних факторів: чи відчуваєте ви партнера, чи взагалі цей поцілунок.

Ми розкриваємо секрети красивого поцілунку та пропонуємо кілька простих підказок, які допоможуть зробити ваш поцілунок незабутнім.

Очі – обов’язково закриті.

Звичайно, не варто забувати, що деякі люблять цілуватися з розплющеними очима, спостерігаючи за емоціями партнера. Але, погодьтеся, і ви постійно відволікатиметеся від процесу, витріщаючись на всі боки, і ваш партнер буде себе некомфортно відчувати, знаючи, що всього в парі сантиметрів на його обличчя витріщилася пара очей, хоч і коханих.

Рот.

У жодному разі не відкривайте надто широко рот і не розпускайте слини! Ваш партнер це точно не оцінить. Ви ж не задоволений пекінес, який зустрічає господаря після довгого робочого дня. Це може бути ознакою невпевненості та невмілості, тому контролюйте губи та рівень вологи у роті.

Кілька слів про запах з рота.

Всі ми люди – всі їмо часник, цибулю чи гострі страви. Але не всі пам’ятають, що в день зустрічі чи побачення цього краще уникнути.

На замітку: горезвісний жест не лише фільмів, а й набридливих реклам жувальної гумки — дихати собі в долоні, щоб перевірити свіжість дихання — не завжди ефективний. Краще лизнути своє зап’ястя та почекати пару секунд. Чи є неприємний запах? Кроком марш вживати заходів – чистити зуби чи жувати Orbit. Можна ще з’їсти пару гілочок петрушки або напівзгаяти насіння, але тоді є небезпека зелено-чорного калейдоскопа вашою мовою та зубами.

Губи.

Не варто їх напружувати, наче граєте на трубі, адже це як ніщо показує ваше хвилювання. Особливу увагу приділяйте куточкам губ, адже вони, як не дивно, одна з улюблених ерогенних зон. Поцілунок куточків губ, як правило, подарує таке ж задоволення, як цілування шиї. До речі, засоси на шиї зовсім не ознака темпераментності.

Вийдіть нарешті з підліткового віку і не виставляйте напоказ ваше бурхливе особисте життя (на те воно і особисте).

Язик.

Який би пристрасний танець не виконував ваш язик в роті коханого, не надумайте контактувати з його зубами мудрості чи гландами. Ви ж не дослідник, який вивчає підземелля у пошуку скарбів.

Поцілунок

Покусування.

Ніжне покусування нижньої губи, але в міру, буде лише плюсом. Тільки не перестарайтеся в пориві пристрасті, щоб не стати тим же мопсом, який від нестримної любові до господаря його ж і покусав.

Руки.

Якесь доповнення поцілунку. Солодка вишенька на і без того смачному торті, яка тільки додає насолоди. Руками можна погладжувати обличчя, шию, спину, запустити у волосся, навіть легенько їх потягнути. Також важливий контакт тіл, точніше, його присутність як ознака прихильності партнера до вас, ритм поцілунку, дихання.

Як завершення класичного поцілунку можна легенько потертися носами – так званий «ескімоський поцілунок». Це буде дуже мило і, до того ж, стане сигналом для завершення тривалого поцілунку.

Головне – відчути і вловити момент поцілунку, відкинути все, що вас відволікає і турбує. Важливо не затягнути поцілунок, але й не перервати його «на найцікавішому місці», як казав папуга Кеша із відомого мультика. До речі, про птахів. Є цікаве твердження, що люди цілуються швидше як птахи, а не ссавці. Це відмінна риса нашого виду

Так про що ми: цілуйтесь частіше! Поцілунки позбавляють болю — не лише фізичного, а й душевного. Це підтверджено німецькими лікарями під час конгресу, присвяченого проблемам знеболювання. Згідно з дослідженнями, сила поцілунку має відволікаючий ефект: розслаблює, знижує депресію і зайву напругу.

Оцініть статтю