Рекомендації по догляду за жирним типом волосся

Рекомендації по догляду за жирним типом волосся Краса

Проблема жирного волосся турбує багатьох чоловіків та жінок. Помивши голову ввечері одного дня, на другий день обідом волосся має несвіжий вигляд і приходиться мити голову якщо не щодня, то через день.

Проблема жирного волосся спричинена підвищеною активністю сальних залоз шкіри голови. Така інтенсивність виділень сальних залоз може призвести до появи лупи, і до випадіння волосся. Єдиний плюс даного типу волосся – воно менше січеться і більш захищене від впливу зовнішніх факторів, аніж сухе та ламке волосся.

Чому волосся починає швидко жирніти?

Як правило, волосся починає жирніти інтенсивніше після статевого дозрівання, коли в організмі відбуваються гормональні зміни. Дуже рідко можна спостерігати жирність волосся у дітей.

Також гормональні зміни в організмі відбуваються під час вагітності, після вагітності, під час клімаксу, коли підвищується рівень тестостерону і чутливості до нього. Дисбаланс гормонів може появитися внаслідок захворювань щитовидної залози.

Наше харчування безпосередньо впливає на стан шкіри, волосся, нігтів. Надмірне вживання солодкого, соленого, жирного впливає не найкращим чином на сальні залози. Недостатність вітамінів в організмі А, Е, Д, групи В, також можуть стати причиною жирності волосся.

Поганий догляд за шкірою голови та волоссям. Неправильне миття голови, невдало підібраний шампунь, різні пінки та муси для волосся, можуть не повністю вимивати волосся та волосу, залишати після себе мильну непомітну плівку, яка на другий же день приведе до несвіжого вигляду та запаху волосся. Голову слід намилювати двічі, і ретельно змивати всю піну шампуню, бальзаму, масок.

Рекомендації по догляду за жирним типом волосся.

Бальзам та маски на основі різних олій наносити на шкіру голови не можна, а тільки на волосся на відстані 5-10 см від коренів.

Волосся «привикає» до частого миття. Тому можна спробувати змінити режим миття голови та волосся – зробити довшими інтервали, і воно довше зберігатиме свіжий вигляд.

Обирати шампунь в магазині чи аптеці потрібно спеціально розроблений для жирного волосся. Хороші відгуки людей є про Дермазол шампунь, який добре підсушує шкіру голови, також допомагає позбутися лупи.

Не бажано використовувати гаряче повітря фену для сушіння волосся, а найкраще – дати волоссю висихати самостійно.

Мити волосся потрібно у теплій, а не в гарячій воді, яка провокуватиме секрецію сальних залоз.

Серед народних методів лікування жирності підвищеної волосся є наступні:

  • Щоденне втирання у корені волосся свіжого соку лимона, розведеного наполовину з кип’яченою водою.
  • Також можна втирати в шкіру голови сік алое раз на тиждень.
  • Полоскати голову відваром кори дуба та м’яти після миття.
  • Нарізати у банку дрібно цибулю ріпчасту, залити її спиртом і поставити у холодильник на 3 дні. Після цього раз на тиждень нанести сік цибулі на спирту на корені волосся, одягнути шапочку на голову і через годину помити голову.
Оцініть статтю