Природні енергетики

Природні енергетики Корисні поради

У сучасному світі людина постійно живе в стані стресу і хронічної втоми, тому енергетичні напої стають все популярнішими, особливо серед молоді, яка любить відпочивати в клубах і ночами готуватися до іспитів. Але після цих енергетиків людина відчуває себе ще гірше, ніж до їх вживання, так як вони змушують організм використовувати свої резерви, що призводить до поступового виснаження організму.

Природні енергетики, які вони?

Але існують енергетики, які здатні не тільки підбадьорити і зарядити вас енергією, але й благотворно впливати на організм, це природні або натуральні енергетики. До природних енергетикам відноситься безліч продуктів і настоїв, які дістати так просто, як і будь енергетичний напій. До них відносяться:

  • апельсин, завдяки вмісту великої кількості вітаміну С надає бадьорості на цілий день;
  • елеутерокок — позитивно впливає на витривалість організму, зміцнює імунну та нервову системи і чудово бадьорить;
  • лимонник китайський — має найбільш тривалу дію, ефект від його прийому збільшується протягом 30-40 хвилин і триває до шести годин.
  • серед природних енергетичних напоїв можна відзначити кокосове молоко, яке містить природну воду і калій а також є ізотоніком;
  • сироватка, яка представляє собою коктейль з лактози, калію і лактопротеїн, живить організм і надає відмінну тонізуючу дію.

Приготування енергетиків дома

1. «Класичний» енергетик: залийте окропом 3 пакетика чаю, настоюйте протягом 10 хвилин. Потім перелийте в пляшку, додайте холодної води і 20 таблеток аскорбінової кислоти по 50 мг кожна. Збовтайте до повного розчинення таблеток і покласти пляшку в морозилку. Напій готовий.

2. «Просунутий» енергетик являє собою природний енергетик для спортсменів. Для його приготування до інгредієнтів «класичного» енергетика додаємо 15 крапель настоянки елеутерококу, 10 г глюкози в таблетках і 10 г порошку BCAA. Все ретельно перемішуємо і поміщаємо в холодильник для охолодження.

Оцініть статтю