Правильний вибір змішувача для ванної кімнати

Правильний вибір змішувача для ванної кімнати Корисні поради

Рукомийник є головним предметом інтер’єру ванної кімнати. Цей елемент домашньої сантехніки в поєднанні з дзеркалом щоранку допомагає нам ставати красивішими і піднімає наш настрій. А головний функціональний і досить помітний аксесуар рукомийника – це змішувач.

Краса і практичність

Ось кілька порад господиням, бажаючим зробити правильний вибір змішувача для ванної, який буде відповідати всім сімейним потребам і ідеально вписуватися в інтер’єр.

Функціональність

Перший пункт, на який потрібно звернути особливу увагу під час вибору змішувача – це його функціональність. Вам потрібен звичайний кран з якого тектиме вода, або з його допомогою ви хочете змінити і поліпшити інтер’єр? У вас є маленькі діти? Ви часто приймаєте гостей? Відповіді на ці та інші питання допоможуть спростити вибір, оскільки так ви зможете зрозуміти, що для вас важливіше – краса чи практичність.

Стиль

За останні роки крани для ванної отримали значні рестайлінгові поновлення. У продажу є круглі, квадратні, прямокутні і навіть зиґзаґоподібні змішувачі. Традиційні моделі як і раніше доступні, але у них тепер є багато додаткових опцій. Вибирайте ті, що будуть максимально відповідати дизайнерським рішенням вашої ванної кімнати. Якщо ви хочете зберегти традиційну спокійну і романтичну обстанову – обирайте круглі варіанти. У всіх інших випадках можна купувати моделі найрізноманітніших форм.

Покриття

Покриття крана має дуже важливе значення для стилю ванни. Якщо ви збираєтеся робити ремонт або просто хочете оновити інтер’єр, подумайте про колірні рішення, які ви збираєтеся використовувати. До темних кольорів інтер’єру більше підійдуть хромовані вироби, а світлі кольори добре поєднуватимуться з нікельованими і мідними аналогами.

Рукомийник

Правильний вибір змішувача для ванної не обмежується тільки функціональністю, стилем і покриттям. Звичайно, ці елементи відіграють важливу роль, але першорядне значення все ж має рукомийник, а саме, його дизайн і колір. Якщо у вас традиційний класичний рукомийник, його перетворить будь-який новенький змішувач. Темний рукомийник буде добре виглядати з білим або нікельованим краном, в той час як для більш світлого відтінку краще підійдуть моделі з темним покриттям. Якщо поруч з рукомийником у вас розташована ванна, то, щоб не витрачатися на 2 змішувача, можна вибрати довгий поворотний кран з душем, який у міру необхідності буде обслуговувати і ванну.

Оцініть статтю