Онлайн-резюме: плюси та мінуси

Онлайн-резюме: плюси та мінуси Корисні поради

Ви шукаєте роботу та хочете виділитися на тлі інших претендентів? У наше століття швидко мінливих технологій багато людей створюють в якості резюме свої власні веб-сайти або сторінки в Інтернеті. Хочете теж спробувати відмовитися від стандартної оповіді про себе? Тоді пропонуємо дізнатися про всі плюси та мінуси так званого онлайн-резюме.

Онлайн-резюме – крокуємо в ногу з часом!

Останнім часом створення онлайн-резюме починає набувати все більшої популярності серед молодих фахівців. Якщо ви теж зібралися зробити цифровий виклад своєї біографії та досвіду, візьміть до уваги ці кілька моментів, які слід обов’язково врахувати перед створенням резюме нового формату.

Тверезий розрахунок

Перше, про що потрібно подумати перед створенням та відправкою онлайн-резюме, чи буде зручно компанії-одержувачу знайомитися з вами таким чином. Коли ви збираєтесь влаштовуватися на роботу туди, де практично не користуються Інтернетом, відправляти їм посилання на свою сторінку для ознайомлення з вашою кваліфікацією – не найкраща ідея. Але якщо ви намагаєтесь виділитися з маси претендентів на вакансію в компанію, яка відмінно представлена в мережі Інтернет, тоді саме онлайн-резюме зможе допомогти вам швидше досягти поставленої мети та домогтися успіху.

Необхідні знання

Перш ніж зважитися на цифровий виклад своєї біографії, запитайте себе: «А чи зможу я зробити це самостійно?». І, якщо відповідь буде негативною, а коштів, щоб найняти для цих цілей кваліфікованого веб-майстра недостатньо, дізнайтеся як написати резюме, яке можна просто роздрукувати на папері. Правда є сайти, які перетворюють створення онлайн-резюме на легке розважальне заняття і, витративши певний час, ви все ж таки зможете створити щось більш-менш цікаве. Але, володіючи достатніми навичками сайтобудування, краще купити власний домен і вже на ньому зробити презентацію самої себе.

Вибір правильної вакансії

Якщо ви претендуєте на посаду в маркетингову або соціальну медіа компанію, яка робить акцент на сучасних інтернет-технологіях, онлайн-резюме допоможе вам яскраво заявити про себе. Показавши, що у вас вже є потрібні навички, ви з самого початку справите враження на роботодавця. Проблемою стандартного резюме є те, що воно не може відобразити особистість автора. На відміну від звичайних паперових біографій, онлайн-резюме дозволяє продемонструвати свій творчий потенціал, індивідуальність, почуття гумору та свої власні хвилювання.

Демонстрація навичок

Ви серед моря кандидатів, які претендують на одну і ту ж посаду? У вас є ноу-хау ідеї, які зможуть яскраво відобразити вас в інтернеті? Може ви володієте непоганими навичками редагування відео або графічного дизайну, які хотіли б показати роботодавцю? Онлайн-резюме дасть вам шанс із самого початку продемонструвати свої сильні сторони та завдяки цьому успішно пройти співбесіду. Відео та інтерактивні резюме можуть допомогти людям виділитися. Часто буває так, що звичайний паперовий виклад біографії та досвіду не вражає рекрутерів, але ознайомившись повторно з онлайн-резюме того ж кандидата, його відразу ж беруть на роботу.

Оцініть статтю