Невдале знайомство з батьками хлопця

Невдале знайомство з батьками хлопця Психологія та відносини

Знайомство з батьками хлопця – це величезний крок у стосунках, який підтверджує ваше кохання. Але що робити, якщо ви не порозумілися з ріднею коханого і все пішло не так, як ви планували? Не варто панікувати, ще не все втрачено! Ось кілька порад, які підкажуть, що робити після невдалої першої зустрічі з його батьками.

Що робити, якщо знайомство з батьками хлопця було не дуже приємним?

Коли справа доходить до близького знайомства з новими людьми, однієї зустрічі, зазвичай, буває недостатньо. Навіть якщо в перший раз батьки хлопця від вас відвернулися, дайте їм другий шанс. Можливо, недружні прояви його родичів були викликані якимись побоюваннями, батьківськими ревнощами і хвилюванням. Є велика ймовірність того, що коли ви побачитеся наступного разу, вони будуть відчувати себе більш невимушено і організують вам теплий і привітний прийом.

Поміркуйте про свою участь у знайомстві з батьками

А ви впевнені, що в ситуації, що склалася винні тільки його батьки? Якщо під час зустрічі ви відчували себе не в своїй тарілці (що, швидше за все, так і було), то своєю поведінкою змусили нервувати всіх присутніх. У підсумку, накопичена нервозність вилилася саме на вас. Наступного разу розслабтеся під час сімейних посиденьок, і пам’ятайте, іноді спілкування з родичами в гостях буває дуже непростим і натягнутим. Зробіть все для того, щоб ваша невпевненість або сором’язливість не стали знову причиною абсурдного нерозуміння з боку його батьків.

Зосередьтеся на позитивних моментах

Але, можливо, тут немає ніякої вашої провини – його мати дійсно поводиться, як божевільна, а батько має погану звичку робити недоречні зауваження, від яких вас пересмикує. Проте, якщо ви хочете, щоб стосунки з коханим розвивалися і мали довгострокову перспективу, потрібно знайти в його батьках ті якості, які ви зможете любити або хоча б терпіти. Може це куховарство його мами або доброта батька (коли він не відпускає непристойні жарти). Зосередьтеся на позитивних моментах, наскільки це можливо, інакше візити в будинок його родичів будуть для вас справжніми тортурами.

зустріч з батьками хлопця

Відпустіть ситуацію

Найгірший варіант розвитку подій може бути таким – ви так і не перейнялися теплими почуттями один до одного з його батьками, але не хочете показувати своєму хлопцю презирливе відношення до його сім’ї. Що ж, тоді доведеться прикидатися. Звичайно, таке можливо тільки в тому випадку, якщо справа не доходить до особистих образ. Якщо його родичі хоч щось для вас означають, або ви збираєтеся жити з ними під одним дахом, поділіться своїми почуттями і переживаннями зі своїм хлопцем. Але якщо вам все одно, відпустіть ситуацію і нехай все йде своєю колією. Продовжуйте насолоджуватися життям, будувати стосунки і вірити в краще.

Оцініть статтю