Намагаємося привернути увагу чоловіка в тренажерній залі?

флірт в тренажерній залі Психологія та відносини

Як не дивно, але дуже багато дівчат не знають, де шукати свою другу половинку. Якщо ви одна з них, хочемо нагадати, що крім клубів, барів і дискотек, існують ще спортивні зали, які є постійним місцем збору здорових і красивих чоловіків до 35 років. Хочете познайомитися з хлопцем прямо під час тренування? Тоді запишіться до спортзалу і слідуйте цим простим порадам.

5 секретів вдалого знайомства зі спортсменом

1. Не надягайте навушники

Якщо ви хочете привернути увагу чоловіка в тренажерній залі, потрібно бути відкритою для спілкування. Заховайте подалі навушники від плеєра або телефону. Цей аксесуар у вухах посилає всім оточуючим сигнал: «Я на своїй хвилі, мене не чіпати!» Вам же, навпаки, щоб влитися в нову соціальну середу, треба познайомитися і подружитися з усіма завсідниками і персоналом спортивного закладу.

2. Визначтеся з тактикою

Можна записатися на фітнес або йогу, але ймовірність зустріти там чоловіка своєї мрії вкрай мала, оскільки, швидше за все, вам складуть компанію лише кілька матусь, бажаючих позбутися зайвих складок на животі. Замість цього уважно вивчіть графік занять, звертаючи особливу увагу на бокс, бойові мистецтва та інші єдиноборства. Так-так, не дивуйтеся – це саме те, що вам потрібно.

Є ще один варіант. Закріпіть за собою час відвідування тренажерної зали в години пік. Не переживайте, якщо ви ніколи в житті не торкалися тренажерів. Маса питань і розгублений вигляд гарантовано забезпечать вам допомогу і увагу оточуючих хлопців… кілька прийомів жіночого флірту, і спілкування з одним із спортсменів може плавно перейти в більш комфортне місце з коктейлями і приємною музикою.

3. Намагайтеся виглядати стильно, але не вульгарно

По-перше, щоб привернути увагу чоловіка в надії на довгострокові відносини, не варто з’являтися в тренажерній залі в крихітних стрінгах.

По-друге, ви повинні розуміти, що добре підібраний спортивний ансамбль, що підкреслює ваші достоїнства, буде виглядати набагато краще, ніж улюблені запрані і вицвілі спортивні штани з такою ж футболкою.

І, по-третє, не приходьте на тренування з важким макіяжем або в одязі, в якому не зможете займатися спортом (навіть не думайте про підбори!). Все це буде виглядати, як жест очевидного відчаю.

дівчина качає прес

4. Не показуйте, що тренування є для вас тягарем

Іноді, особливо після важкого дня, заняття на біговій доріжці можуть перетворитися на справжні тортури. Як привернути увагу чоловіка, якщо після роботи ви виглядаєте втомленою, похмурою і пригніченою? Запам’ятайте, щоб зацікавити хлопців, потрібно здаватися щасливою і робити вигляд, що насолоджуєтеся тренуванням. Якщо ви дійсно втомилися і відчуваєте себе не дуже комфортно, переключіться на іншу вправу, яка принесе вам більше задоволення. Крім того, не бійтеся дивитися в очі і посміхатися чоловікам, які з пітними перекошеними червоними обличчями і роздутими венами виконують вправи з важкою вагою.

5. Качайте прес

І нарешті, щоб привернути увагу хлопця, качайте в залі прес. Вправи можуть бути будь-якими, головне, щоб під час їх виконання у вас були максимально напружені стегна, сідниці і центральні м’язи живота. Існує припущення, що певні вправи на прес (на заході їх називають coregasm) можуть привести до небувалого оргазму прямо під час тренування. У нас поки немає підтвердження достовірності цієї теорії, але якщо пощастить, ви будете винагороджені за такі нелегкі пошуки чоловіка в спортивній залі.

Оцініть статтю