На що звернути увагу при виборі дитячої коляски?

Як вибрати дитячу коляску? Корисні поради

При виборі дитячої коляски потрібно враховувати безліч чинників, але одним з основних є забезпечення комфорту дитини під час поїздок. На даний факт суттєво впливають наявні в колясках системи амортизації, якими ті оснащуються в залежності від моделі та особливостей дизайну.

Як вибрати дитячу коляску?

Найпростішою системою зазвичай оснащуються легкі коляски-тростини. Однак через їх компактні розміри і складані рами на даний тип виробів неможливо встановити складну підвіску, тому навіть при наявності системи амортизації, вона не забезпечує ефективного гасіння коливань від нерівностей дороги.

Габаритні моделі, зокрема – коляски типу “два-в-одному”, оснащуються більш складною системою амортизації. У більшості випадків підвіску ставлять на задні колеса, але в деяких моделях існує амортизація всіх чотирьох коліс.

Також на комфорт їзди впливає тип встановлених коліс. Наприклад, поліуретанові колеса недостатньо ефективно гасять дорожні нерівності. Тому кращі дитячі коляски оснащуються пневматичними шинами, які хоч і можуть спустити, зате значно підвищують комфорт під час руху.

Кілька слів про безпеку!

Також заслуговують на увагу коляски типу “три-в-одному”, комплект яких включає крім люльки та прогулянкового модуля також дитяче автомобільне крісло. Але у випадку з таким типом колясок крім особистих переваг, потрібно переконатися в дотриманні виробником всіх вимог безпеки при виготовленні автокрісла, оскільки значна частина подібних автокрісел, що поставляються в комплекті з коляскою, не відповідають нормам безпеки.

У більшості випадків виробник таких товарів застосовує для автокрісла ті ж матеріали і технології, що і при виготовленні, наприклад, прогулянкового блоку. З огляду на високі навантаження, які має витримати автокрісло в разі аварії, такий підхід є неприпустимим, оскільки під час виникнення екстремальної ситуації таке крісло може не виконати свою функцію щодо захисту дитини від травм.

Для забезпечення необхідного рівня міцності і безпеки при виробництві дитячих автомобільних крісел використовуються найсучасніші типи легких сплавів, а також амортизувальних матеріалів для ефективного гасіння різких ударів. Відповідно, застосування подібних матеріалів значно збільшує собівартість виробництва, що робить можливим випуск такої продукції виключно великими компаніями.

Висновок

Таким чином, при виборі коляски, яка буде служити тільки для перевезення дитини під час прогулянок, можна розглядати моделі від маловідомих виробників. Однак, якщо передбачається перевезення малюка в машині з використанням автокрісла, що входить в комплект, необхідно купувати продукт виключно відомого бренду.

Оцініть статтю