Мова тіла або як отримати бажане в сексі без слів

Мова тіла Психологія та відносини

Іноді казати про свої сексуальні бажання не дуже зручно, особливо, якщо ви сором’язлива особа. Але не біда, є способи, які допоможуть вам отримати бажане в сексі без слів. Для цього потрібно просто знати, як працює жіноча мова тіла.

Як натякнути про свої бажання?

Будь-які сцени зваблювання повинні починатися до ліжка. Не чекайте, поки партнер запросить вас у спальню. Хочете приємно здивувати чоловіка? Тоді беріть ініціативу в свої руки. Повірте, ваш коханий оцінить вашу сміливість.

Підготуйте хлопця до головної події за допомогою тактильних відчуттів

  1. Зробіть ніжний розслабляючий масаж його шиї, голови, рук, ніг або будь-якої іншої частини тіла, не торкаючись до інтимних місць.
  2. Шкіра – це найбільша ерогенна зона. Вам не потрібно дотикатися до геніталій, щоб відправити сексуальні сигнали в його мозок. Понюхайте свого чоловіка, доторкніться носом до його шиї. Попестіть хлопця розпущеним волоссям: шия і місця за вухами особливо чутливі до таких ніжних дотиків.

Добре, тепер прийшов час перейти до спальні. Але пам’ятайте, вам потрібно отримати бажане без слів, використовуючи тільки мову тіла!

Вчіться фліртувати – встановіть зоровий контакт, посміхніться, спокусливо підніміть брови та кивніть головою в бік спальні. Пройдіть туди першою, оберніться, простягніть руки долонями догори, запрошуючи партнера приєднатися до вас. Починайте повільно задкувати до ліжка, принаджуючи чоловіка пальцями, вказуючи, куди йому потрібно слідувати.

Повірте, якщо така схема працює в кіно – у вас вдома вона обов’язково спрацює!

Як посилати сигнали в спальні?

Нам всім подобаються різні речі, і секс не є винятком. Якщо ви поки не змогли до кінця розкріпачитися в ліжку або у вас виникли труднощі з обговоренням ваших уподобань (особливо в розпал любовного акту), спробуйте скористатися мовою жестів:

  1. Найкращий спосіб показати, що вам подобається – це акуратно взяти його руку і помістити її туди, куди ви хочете. При цьому можна показати, які пестощі, тиск і темп вас влаштовують найбільше.
  2. Торкайтеся свого партнера так, як хотіли б, щоб він торкався вас. Це один з ефективних способів зворотнього зв’язку в сексі. Якщо чоловік проникливий і йому подобається, як ви його тішите, він легко зрозуміє мову вашого тіла, і, в свою чергу, захоче зробити вам приємно таким же чином. Це називається – навчання за допомогою рольового моделювання. Зазвичай такі уроки не дають належного ефекту відразу, але в довгостроковій перспективі працюють дуже добре.

Чого не можна робити?

Смартфони, айфони, ноутбуки, планшети – цих цифрових гостей не запрошують подивитися на ваші заняття любов’ю. Найголовніше під час сексу не відволікатися та уникати багатозадачності і бажання все встигати. Не варто намагатися перевіряти електронну пошту, дивитися телевізор і відповідати на телефонні дзвінки під час любовних втіх.

Якщо хочете щоб чоловік прислухався до мови ваших жестів і не відволікався ні на що інше, залиште всі цифрові девайси на кухні. Єдине, що має значення в ліжку – це ваш партнер. Намагайтеся зрозуміти його почуття. Вивчіть кожний сантиметр його тіла. Послухайте, які звуки він буде видавати, коли ви серйозно їм займетеся.

Майте на увазі, заняття любов’ю може стати святом для гурманів тільки в тому випадку, якщо ви обоє будете цілком віддаватися цьому процесу, присвячуючи один одному весь свій час і увагу в спальні.

Оцініть статтю