Мій чоловік – псих або 5 ознак психопата

Мій чоловік – псих Психологія та відносини

Ви познайомилися з цікавим хлопцем і не змогли встояти перед його чарівністю. Усвідомлення того, що вам вдалося зацікавити привабливого чоловіка, змусило ігнорувати спочатку ледве помітні, а потім і явні ознаки його психічної неврівноваженості. Скоростигле весілля через 4 місяці залицянь … Те, що ваш чоловік – псих, ви зрозуміли занадто пізно.

5 ознак того, що ваш майбутній чоловік може бути психом

Щоб не позбутися здоров’я, оптимізму і почуття власної гідності, потрібно знати про ознаки психопата задовго до початку серйозних відносин, і ми вам у цьому допоможемо.

1. Він стрімко розвиває відносини

Оскільки псих знає, що не зможе довго переховуватися за фасадом уявної доброчесності, він розвиває відносини із загрозливою швидкістю, вимагаючи безпосередній близькості з вами і використовуючи безпрограшне словосполучення «друга половинка» з самого початку знайомства. Пропозиція руки і серця від психічно неврівноваженого чоловіка може надійти через пару тижнів або місяців після першої зустрічі з вами.

2. Він здається занадто гарним, щоб бути правдою

Ця людина огортає вас турботою і увагою, про яку ви завжди мріяли. Він не може вами насититися і починає використовувати слово «любов» набагато раніше, ніж ви могли цього очікувати. Якщо його увага здається занадто нав’язливою, використовуйте будь-яку можливість, щоб уповільнити хід ваших відносин і тверезо оцінити ситуацію.

3. Ваша сім’я і друзі сумніваються в його щирості

Якщо ви вважаєте, що всі друзі і родичі відмовляють вас від цих чарівних стосунків через заздрість, подумайте двічі. Адже це ті люди, які вас люблять і бажають вам тільки добра. Будь ласка, не ігноруйте їх побоювання. Використовуйте заклопотаність родичів, як можливість по-новому переоцінити свої стосунки – або, принаймні, не потурайте їх надмірно стрімкому розвитку.

4. Псих часто розповідає брехливі історії

Психопат майстерно «їздить по вухах», розповідаючи різні історії, які ніколи не відбувалися. Але як тільки він відчуває, що його ось-ось викриють у брехні, то починає уникати фактів, подробиць і намагається змінити тему розмови.

5. Здається, що з ним щось не так

Щедрість і «любовне бомбардування» психопата часто нищівно діють на вроджену жіночу інтуїцію, притупляючи її. Щоб не стати жертвою психа, будьте більш уважні до своїх відчуттів. І якщо відчуєте щось підозріле або тривожне, постарайтеся з’ясувати причину своїх страхів.

Багато розумних й освічених жінок попадаються на вудки психів і потім гірко шкодують про свою довірливість. Тому, будь ласка, не ігноруйте вищеописані ознаки чоловічої психопатії і не повторюйте чужих помилок.

Факти

Психи є всюди. До 4% населення страждає психопатією. Це означає, що один з 25 людей не розуміє що таке добре, погано, правильно чи неправильно і ніколи не страждає докорами совісті. Психопати дуже вміло маніпулюють людськими емоціями для досягнення своїх цілей. Спільними відмінними рисами психа є: жвавість, поверхнева чарівність, грандіозне почуття власної гідності, патологічна брехня, відсутність почуття провини, каяття та співпереживання.

Оцініть статтю