Маска з муміє для відновлення волосся

Маска з муміє для відновлення волосся Краса

Після спекотного літа, морської соленої води, наше волосся отримує не найкращий вигляд: стає сухим, пошкодженим і потребує особливого догляду. Як його відновити, постає питання? Пропонуємо використати муміє для волосся, рецепт простий, проте дієвий.

Нам знадобиться 10 таблеток муміє або одна упаковка смоли в пакетику (3 г). Розчиняємо муміє в 50 грамах води. Додаємо 200 мл шампуню і столову ложку меду. Чудо-препарат готовий. Таким шампунем миєму голову як завжди, тільки піну тримаємо на волоссі довше, десь 5 хвилин, після чого ретельно змиваємо.

Для тих, хто не знає, що таке муміє, коротко розкажемо.

Муміє – органо-мінеральний продукт, який зустрічається у вигляді напливів і корок в захищених від опадів тріщинах і щілинах скель. При технічній обробці з муміє-сирцю методами водної витяжки, центрифугування, фільтрування або випарювання видаляються всілякі баластні речовини, в результаті чого отримують високоякісне очищене муміє, придатне для лікувально-профілактичного та косметичного застосування. Муміє очищене являє собою густу однорідну пластичну масу темно-коричневого або чорного кольору з блискучою гладкою поверхнею, що має специфічний пряний запахом, повністю розчинну у воді і погано розчинну в спирті, ефірі та інших органічних розчинниках. Муміє містить багато різних амінокислот, жирних кислот, ефірних олій, фосфоліпідів, вітамінів групи В, С, Е, та з десяток мікроелементів, тощо.

Муміє і мед добре живлять шкіру голови, зволожують волосся, роблячи його гладким і шовковистим. Зрозуміло, що посічені кінчики шампунь вилікувати не зможе. А ось подальше пошкодження волосся зупинить.

Оцініть статтю