Любов чи нудьга, як розібратися в своїх почуттях?

Любов чи нудьга Психологія та відносини

Ви себе вже майже переконали, що він – чоловік усього вашого життя, але деякі сумніви все ж залишилися… Вам дійсно вдалося знайти свою другу половинку, чи це просто зручне тепле тіло для холодної ночі? Не варто гадати. Ми допоможемо вам розібратися в своїх почуттях.

Чи є перспектива у ваших стосунків?

Небезпечні сигнали

Часто буває, що сумніви багатьох дівчат щодо своїх стосунків зовсім не безпідставні. Вам варто насторожитися якщо:

 1. Ви бачитеся по буднях, але з п’ятниці до понеділка він пропадає з поля зору.
 2. Ви зустрічаєтеся вже більше двох місяців, але не знайомі ні з одним з його друзів, хоча він вже знає майже всіх ваших приятелів.
 3. Ваші побачення перетворилися на банальні перегляди фільмів на дивані.
 4. Ви можете не спілкуватися днями або навіть тижнями, але вас це не напружує.
 5. Ваші побачення дуже нудні. Ви не знаєте про що поговорити з чоловіком.
 6. Ви не сумуєте і не згадуєте про нього, поки він сам не подзвонить або не з’явиться.
 7. Вам здається, що він ідеальний, але, тим не менш, ви порівнюєте його зі своїм колишнім.

Важливі моменти

Спробуйте простежити хід думок вашого коханого. Чи казав він колись про спільне майбутнє, про дітей або про те, де б ви хотіли жити? Так, на початку стосунків про це ніхто всерйоз не замислюється, але є певні життєві цінності, які волею-неволею прослизають в розмовах, хоча б жартома, якщо чоловік дійсно закоханий. Якщо вам 18, не варто звертати увагу на такі дрібниці, але якщо вам ось-ось стукне 25, варто замислитися над тим, що скоро буде 30, потім 40, а значить вже зараз потрібно розібратися в своїх почуттях і стосунках, не пускаючи все на самоплив.

Близькість

Тепер поговоримо про секс. Дуже важко тверезо мислити, коли новий хлопець дає вам великий потрійний О. Але якщо ви кинетеся в солодкий сексуальний вир з головою, то навряд чи зможете зрозуміти чоловіка і розпізнати його сутність. Щоб знайти гідного хлопця, не слід починати відносини з сексу. До речі, саме затримка початку сексуальних відносин є єдиним вірним способом відрізнити гарного хлопця від поганого. Погані хлопці підуть, а гарні залишаться і проявлять себе.

Запам’ятайте, якщо ви починаєте займатися сексом в перший місяць після знайомства, то в 90% випадків вам доведеться пережити розставання з хлопцем протягом року. Для довгострокових відносин потрібен фундамент зі спілкування, вирішення конфліктів, співчуття і т.і. Статеві гормони, як героїн – вони створюють ілюзію любові, яка може бути дуже далека від реальності. Тому, щоб не витати в хмарах, зробіть перерву в сексі.

Якщо хочете відрізнити гарного чоловіка від поганого, затримайте початок сексуальних стосунків.

Тест

А поки ви роздумуєте над тим, як зробити перерву, пропонуємо пройти невеличкий тест, який допоможе вам розібратися в своїх почуттях і зрозуміти, чи знаходиться поруч з вами чоловік вашої мрії.

 • Ви ніяк не зважитеся зв’язати свій профіль у соціальній мережі з його профілем і вказати, що перебуваєте у стосунках?
 • Ваші стосунки засновані тільки на сексі, і не ставлять перед собою жодних життєвих цілей?
 • Ви більше переписуєтеся, ніж розмовляєте?
 • Ви «занадто зайняті», щоб познайомити один одного зі своїми сім’ями і друзями?
 • Коли вранці він іде після нічних забав, вам стає легше від того, що з’являється більше особистого простору?
 • Якщо ви ствердно відповіли хоча б на 3 з цих 5-ти питань – ваші стосунки несправжні. Не обманюйте себе.

Але не варто впадати у відчай. Просто наступного разу не вибирайте наосліп якогось красунчика. Підходьте до вибору партнера серйозніше, і вам вдасться уникнути розчарувань. Завжди прислухайтеся до свого шостого почуття! Якщо ваше взаємне тяжіння не збільшується з кожним побаченням або зустріччю – не тягніть, розходіться. Це не ваш чоловік.

Оцініть статтю