Лікувальні властивості петрушки!

Лікувальні властивості петрушки! Корисні поради

Рослина, яку можна без особливих зусиль виростити у своєму саду, має дивовижні лікарськими властивості. Мова йде про настільки звичну для нашого раціону харчування петрушку.

Петрушка — це не просто зелень для салату або декорації страв. У цій рослині часто міститься більше живильних речовин, ніж в стравах, які воно прикрашає. Петрушка більш багата залізом, ніж більшість інших зелених листових овочів, а вітамінів А і В у ній більше, ніж вітаміну С в цитрусових.

Петрушка володіє проносними, сечогінними та спазмолітичними властивостями. Вона допомагає організму позбавлятися від токсинів і надлишку слизу, а також допомагає від метеоризму. Здавна петрушку використовували для виведення каменів з нирок. Це рослина здатна боротися з водянкою, каменями в жовчному міхурі, поперековими болями, жовтяницею, гепатитом, а також укусами комах.Петрушка корисна при профілактиці раку.

Сік петрушки є відмінним тонізуючим засобом для кровоносних судин. Він перешкоджає утворенню газів, а його насіння стимулюють приплив крові до області матки і таза. Сік петрушки володіє жарознижуючими властивостями і допомагає загоювати рани.

Щоб зробити чай з петрушки, заваріть одну чайну ложку сушеної петрушки в склянці води. Кількість свіжої петрушки на стакан чаю має бути вдвічі більшим.Також, можна використовувати настойку з кореня петрушки як сечогінний засіб.

Оцініть статтю