Ламінування волосся в домашніх умовах

Ламінування волосся в домашніх умовах Краса

Багато дівчат чули про ламінування волосся. Зазвичай цю процедуру пропонують робити у салонах краси. Та й саме слово «ламінування» у деяких жінок асоціюється з поліграфією. Але покривати захисною плівкою можна не лише сторінки книг чи документи, а й волосся.

Після ламінування кожна волосинка «запаюється», при цьому ваша зачіска більше не схожа на «мочалку», волосся стає акуратним і гладким, завдяки плівці, яка утворюється після ламінування. Таким чином, ви не тільки впорядкуєте своє волосся, але й захистите його від негативного впливу укладок, навколишнього середовища і т.д. Багато фахівців з галузі краси радять дівчатам зі ламким і зіпсованим волоссям після фарбування вдаватися до процедури ламінування.

У тому, що ламінування волосся відмінно впливає на його стан, ми вже розібралися. А де робити таку процедуру? Для цього не обов’язково бігти до салону, можна зробити і домашнє ламінування волосся. Так, у домашніх умовах можна зробити ламінування волосся желатином. Такий спосіб не гірший за салонну процедуру. По-перше, це більш корисний спосіб, так як маска для ламінування волосся готуватиметься з натуральних компонентів, по-друге, ви зможете заощадити деяку суму грошей, тому що в салоні ця процедура для волосся коштує досить дорого.

Як зробити процедуру ламінування у домашніх умовах.

Для того, щоб зробити маску, вам необхідно підготувати такі матеріали: пакетик желатину, кип’ячену воду, а також маску для вашого типу волосся (можете замінити маску на бальзам, тільки обов’язково підбирайте маску або бальзам під ваш тип волосся).

Як готувати: візьміть миску, в якій ви зазвичай робите маски для волосся, висипте в неї желатин (столову ложку) і залийте його приблизно трьома столовими ложками не гарячої води. Для густого волосся порцію маски потрібно буде збільшити втричі. Ретельно перемішайте, якщо желатин трохи прилипне до столових приладів, нічого страшного, його можна легко змити. Залишіть суміш на кілька хвилин, після того як желатин набухне, додайте маску для волосся, яку ви зазвичай використовуєте.

Знову добре перемішайте суміш, потім нанесіть на чисте вологе волосся, але остерігайтеся попадання суміші на шкіру голови, щоб не пошкодити коріння волосся, надягніть шапочку і укутайте голову рушником. Зачекайте 45 хвилин, потім змийте маску водою.

Оцініть статтю