Кондиціонер для волосся – що ж про нього думає саме волосся?

Кондиціонер для волосся під час миття голови Краса

Волосся – це розкіш кожної жінки. Коротке або довге, тонке або густе, фарбоване або натуральне – все воно має бути здоровим. Чомусь багато хто впевнений, що полицю із засобами для догляду достатньо поповнювати лише шампунем. Можливо, полиці й вистачить, а як від цього страждає наше волосся?

Шампунь, безсумнівно, важливий крок у догляді за волоссям, але по суті це всього лише мило. Шампунь призначений для очищення волосся і шкіри голови від олій, бруду та інших малоприємних речовин, які скупчуються на голові. Зверху по всій своїй довжині волосся покрите лусочками кутикули, які захищають його від шкідливих зовнішніх впливів. Під час процесу очищення лусочки кутикули розкриваються. І саме тут криється відповідь на поширене запитання: Навіщо потрібен кондиціонер для волосся?

Кондиціонер для волосся допомагає збалансувати рівень pH і розгладити лусочки. Що ж це дає? Волосся, щонайменше, виглядає більш доглянутим, блискучим і пружним.

Розкриті лусочки також стають причиною заплутаності волосся. Вони всі мають дивитися в одному напрямку (вниз), щоб не чіплятися одна за одну і не призводити до перелому волосся. Якщо взяти пучок волосся, у частини з якого розкриті кутикули, то вони обов’язково пошкодять здорове волосся. Завдяки кондиціонеру лусочки повертаються на свої місця, забезпечуючи легке розчісування волосся.

Як користуватися кондиціонером для волосся?

Основна помилка у використанні кондиціонера, що тягне за собою повну відмову від нього, починається в магазині. Це правда, що неправильно підібраний засіб може погіршити й додатково забруднити волосся, але відмовляючись від його використання, Ви втрачаєте значно більше. Тому, не зупиняйтеся і шукайте свій ідеальний варіант.

Отже, методом проб і помилок, Ви підібрали відповідний Вашому волоссю кондиціонер. Що далі?

Перше правило: спочатку – кінчики, бо вони набагато старші за коріння. Якщо у Вас залишилося мало засобу, то завжди віддавайте перевагу кінчикам, саме їм кондиціонер потрібен найбільше.

Друге – ретельно промивати волосся водою. Начебто звучить само собою зрозумілим, але багато жінок просто не вимивають кондиціонер. Процедура ополіскування має займати близько 30-60 секунд у прохолодній або холодній воді.

І останнє правило: кондиціонер створений для волосся, не для шкіри голови, тож абсолютно безглуздо втирати засіб у шкіру.

Оцініть статтю