Кілька порад щодо вибору шкіряної сумочки

Шкіряна сумка Мода

Що не кажіть, а сумочка вже давно отримала звання самого головного жіночого аксесуара. І справа не тільки в моді – це дійсно зручно, оскільки жінки носять з собою безліч дрібних предметів, вкрай необхідних у повсякденному житті. Якщо ви поставили собі за мету купити шкіряну сумку, ми вам допоможемо і дамо кілька важливих рекомендацій.

Красиво, зручно, практично!

Сучасна модниця може вийти на публіку в будь-якому, найсміливішому і оригінальному вбранні – хоч в риболовецькій сітці, як у старій казці братів Грімм. Поєднання предметів жіночого гардеробу часто буває зовсім несподіваними, але сьогодні це виглядає цілком доречно і личить модним пустункам.

Такі реалії сучасної моди. Добре це чи погано – питання відкрите, але обговорювати цю тему ми зараз не будемо, а згадаємо краще про аксесуар, без якого жодна леді просто посоромиться вийти в світ. І мова не йде про якісь там боа, палантини або рукавички до ліктів, ні – ми маємо на увазі звичайну сумку з натуральної шкіри.

Втім, що значить «звичайні»? Хіба не ми щойно сказали, що це один з найважливіших елементів для створення неповторного образу. Адже варто дівчині підібрати собі самий чудовий одяг, вражаючий продуманістю і елегантністю, але при цьому помилитися з вибором сумочки – і все. Невдалий аксесуар буде виглядати дратівливою плямою, від якої (так само як і від самої модниці) захочеться швидше відвести погляд.

Тому до вибору сумки треба підходити більш ніж відповідально. Це, звичайно, не питання життя і смерті, але хіба ваша краса і елегантність не заслуговує на ґрунтовний і серйозний підхід? Звичайно, заслуговує. Тому давайте подумаємо, яка сумочка виглядає найбільш стильно і, як казали у давнину, «авантажно»? Звичайно, шкіряна. Така сумка – це серйозний знак якості, який вказує на те, що її власниця справжня «стильна штучка». Адже шкіра завжди залишається в тренді.

Проблема в тому, що це чудово розуміють і не дуже сумлінні продавці, які під виглядом шкіри намагаються впихнути довірливим модницям всяке барахло. Тому, щоб не бути обманутою, потрібно враховувати кілька простих речей…

жіноча сумочка

Як відрізнити натуральну шкіру від підробки?

  1. Хоча шкіряна сумка зазвичай не коштує шалених грошей, справжня шкіра – це завжди дорого. Але навіть не маючи великих коштів, ви цілком можете дозволити собі її купити. Правда не за двадцять доларів, і якщо вам десь в переході пропонують саме таку, знайте – це стовідсоткова підробка.
  2. Якісний матеріал часто виглядає злегка потертим і нерівним, причому нерідко виробники навмисно випускають сумки з ефектом «потертості», щоб дорогий елітний аксесуар виділявся на тлі гладких штампованих підробок.
  3. Нарешті, шкіра, при інших рівних умовах, завжди важча (іноді набагато), ніж шкірозамінник. Якщо ви підняли ваш жаданий клатч або сумочку, і вам здалося, ніби вона зовсім невагома – йдіть в іншу крамницю, тому що це, швидше за все, ненатуральний товар.
Оцініть статтю