Гірчична маска для волосся: доглядаємо правильно

Гірчична маска для волосся Краса

Розмір має значення! 3-4 см для жінок – суттєва різниця. Виклик кинутий. І легендарна гірчична маска, яка славиться своєю пекучою та цілеспрямованою натурою, береться за справу.

Якщо здорове волосся в середньому відростає на 1,5 см на місяць, то при систематичному використанні гірчиці це значення досягає 4-х, а іноді і 6 см. Але щоб досягти такого результату, необхідно осягнути всі тонкощі приготування чудодійної суміші для краси волосся.

Пам’ятайте, що гірчична маска не тільки сприяє зміцненню та зростанню локонів. Вона може нашкодити волоссю та дермі голови. Відрощування пасм – кропіткий процес, який не терпить поспішності.

Відомо безліч варіантів гірчичної маски. Якому з них віддати перевагу залежить тільки від вас. Ми пропонуємо свій варіант ідеальної маски на основі гірчиці , що підходить для будь-якого типу волосся.

Гірчична маска для волосся

Інгредієнти: гірчиця, цукор, яйце, косметична олія, гаряча вода.

Приготування: Перед використанням гірчичної маски проведіть тест на алергію! У невеликій ємності змішайте 3 ст. л. гірчиці та 1,5 ст. л. цукру з додаванням 1-го жовтка та 1,5 ст. л. косметичної олії. Після цього додайте трохи гарячої води і ретельно перемішайте суміш до однорідної консистенції. Дайте трохи постояти, щоб цукор повністю розчинився (5 хвилин буде цілком достатньо). Після цього нанесіть отриману суміш на сухе коріння голови, не торкаючись довжини. Укутайте в поліетилен і теплий рушник. Незабаром маска почне палити. Оптимальний час використання – 10-15 хвилин залежно від сили дії. Змийте трохи теплою водою, а потім помийте голову звичним способом. Уникайте попадання гірчиці у вічі.

Принцип дії гірчичного маски

Принцип дії гірчичного маски простий. За рахунок розігрівання шкіри голови посилюється кровообіг, що, у свою чергу, стимулює ріст волосків, що вже є, а також пробуджує сплячі фолікули, активізуючи ріст нових пасм. Ще одна перевага такої маски – зміцнення слабкого волосся. Після використання гірчичної маски волосся менше випадає, набуваючи об’єму і сили.

Щоб зробити якісну та безпечну гірчичну маску, потрібно враховувати рекомендації на найважливішому етапі – приготуванні.

Кількість сипких інгредієнтів може бути змінена залежно від ваших побажань. Головне – дотриматися пропорції 2:1.

  1. Цукор робить гірчицю «зліше» . Якщо додати велику кількість, палитиме. Не перестарайтеся – волосся вам ще знадобиться.
  2. Вода для розведення маски повинна бути гарячою (але не окріп!). Якщо знехтувати цим правилом, то жовток згорнеться і маска буде зіпсована.
  3. У гірчичну маску можна додавати будь-яку косметичну олію. Найкращий варіант – рицинова або реп’яхова. Вони багатофункціональні, поживні та недорогі, що важливо. Можна також додати трохи мигдальної або персикової олії. Якщо консистенція маски занадто густа, не бійтеся розбавляти її оліями.
  4. Гірчична маска не повинна покривати всю довжину волосся. Щоб захистити кінчики, змастіть косметичним маслом.
  5. Коли почне пекти гірчична маска з точністю сказати неможливо. Багато залежить від якості сировини та правильності приготування. Орієнтуйтеся на особисті почуття. Якщо маска не палить, то зробіть легкий масаж голови – зазвичай це допомагає «розігріти» гірчицю.

Курс використання гірчичної маски не повинен перевищувати 1 місяць (10 застосувань). Зробіть перерву, адже волосся та шкіра голови повинні відпочити. А потім знову в бій за гарну та здорову зачіску.

Оцініть статтю