Гель для нігтів – друг чи ворог?

Гель для нігтів Краса

Гелеві нігті виглядають краще акрилових – це відоме твердження. Чому? Акрил використовувався ще в самому зародку нігтьового моделювання, а спочатку цим матеріалом взагалі пломбувати зуби.

Головні переваги гелевого моделювання

Нарощування нігтів гелем – новий виток в історії манікюру. Ця речовина найкращим чином поєднує в собі корисні якості і естетичну спрямованість. Її консистенція насичена синтетичними смолами або полімерами, що на виході дає відмінну гнучкість нарощеній пластині. Саме завдяки цьому збільшується термін носіння штучних «кігтиків», які не тріскаються і не обламуються при ледь помітному механічному ударі. До того ж, гель для нігтів не садиться на клей, тому з ним не варто побоюватися того, що форма просто може відпасти.

Технологія нарощування нігтів гелем

Ця техніка проводиться в кілька загальних етапів, які мало чим відрізняються від інших видів моделювання.

  1. Загальна дезінфекція рук. Вона необхідна завжди, оскільки бактерії, присутні на шкірі, можуть потрапити в тріщини біля нігтів. Обробка спеціальними розчинами запобігає ризику запалення.
  2. М’який опил нігтьової поверхні і видалення кутикули.
  3. Нанесення засобу в кілька шарів. Для цього використовують тіпси або спеціальні формочки. Нарощування нігтів гелем на формах добре тим, що дозволяє самостійно розрахувати бажану довжину і тип. На них передбачені спеціальні насічки, які дають зрозуміти і в подальшому усунути допущену помилку.
  4. Просушування нігтів під УФ-лампою.
  5. Коригування отриманого типажу за допомогою пилок та інших інструментів.

Далі можуть наноситися додаткові покриття, які в свою чергу підвищують термін експлуатації або вирівнюють поверхню. Але це не обов’язково, тому що готові нігті і так блищать приємним глянцем.

Оздоровчі властивості методу

У це важко повірити з першого разу, але зміцнення нігтів гелем – не красива казка, а доведений факт. У косметології є навіть таке поняття спеціальної лікувальної процедури як биогель для запечатування. По-перше, щадна техніка опіла мінімізує пошкодження структури. По-друге, повітряний прошарок, що утворюється між роговою пластиною і самою речовиною, не дозволяє справжньому нігтю задихнутися. По-третє, сформовані поверхні лише захищають нігтики, даючи їм перепочити та набратися сил. Тому такий вид декору найкращим чином підходить для тимчасової терапії.

Строк служби

Для того щоб дизайн виглядав свіжим, необхідна корекція нігтів гелем. Періодичність цієї процедури залежить від таких індивідуальних факторів, як біологічний ріст, стиль життя і акуратність жінки.

Оцініть статтю