Дизайн дитячої кімнати – 4 поради експертів

Дизайн дитячої кімнати Корисні поради

Ваш малюк підріс і вже потребує особистого простору? Ось кілька порад дизайнерів, які дадуть вам натхнення та розуміння того, яким має бути дизайн дитячої кімнати школяра. Ці рекомендації містять підбір кольору, стильні рішення для зберігання речей та іграшок, декор стін і необхідні аксесуари – все те, що потрібно вашій дитині.

Дизайн дитячої кімнати: інтер’єр і функціональність

На жаль, не у кожної сім’ї є можливість виділити окремі апартаменти для дитячих потреб. Але якщо ваші житлові умови дозволяють це зробити, буде не зайве дізнатися, як правильно організувати простір в кімнаті малюків.

Сміливі кольори

Діти обожнюють різноманітність палітри, тому не стримуйте себе і фарбуйте їх кімнату яскравими сміливими кольорами. Для створення інтер’єру слід обирати теплі відтінки: жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий або синій. Можна використовувати класичні колірні поєднання: оранжево-сині для хлопчиків і фіолетово-рожеві для дівчаток.

Постільна білизна

Постільна білизна є одним з головних елементів декору будь-якої спальні. Якщо ви хочете зробити дитячу кімнату стильною, уникайте постільної білизни із зображеннями мультиплікаційних героїв. Краще нехай це буде мікс з геометричних фігур або міських тем, таких як Париж чи Манхеттен. Це допоможе зберегти збалансований і витончений вигляд усього інтер’єру.

Речі та іграшки

Навіть найвишуканіший дизайн дитячої кімнати можна зіпсувати розкиданими всюди іграшками та шкільним приладдям. Щоб уникнути безладу, необхідно прибрати непотрібний одяг, книги та інші дрібниці. Для цих цілей можуть відмінно послужити коробки та кошики яскравих забарвлень, в яких можна зберігати предмети, які часто захаращують простір. Якщо під ліжком є спеціальна ніша, в неї можна складати одежу. Але ідеальний варіант – це, звичайно ж, невелика дитяча шафа з різними зручними відділеннями.

Декор стін та інші акценти

Дивовижні тематичні перебивні малюнки з різною стилістикою на стінах можуть стати віддзеркаленням особистості вашої дитини, а різноманітні гачки, ковпачки й дешева біжутерія послужать декоративними елементами для прикраси інтер’єру. Крім того, оскільки всі малюки люблять виставляти на загальний огляд свої малюнки та інші роботи, дитяча кімната школяра обов’язково повинна бути укомплектована магнітною дошкою. Тим більше, що вона вбереже від нападок холодильник, який часто є виставковим куточком вашої дитини.

Оцініть статтю