Домашній догляд за волоссям – 7 важливих правил краси

Домашній догляд за волоссям Краса

Втомилися від посіченого і ламкого волосся? Не переймайтеся, вихід є. Ось кілька порад для здоров’я ваших пасом від професійних стилістів. Виявляється, домашній догляд за зачіскою може бути анітрохи не гіршим новомодних процедур у коштовних салонах краси. Хочете спробувати?

Поради провідних стилістів

Далеко не всі представниці чарівної статі знають, як правильно доглядати за своїми зачісками. І часто таке незнання призводить до досить сумних наслідків, на усунення яких йде маса часу, сил і засобів. Щоб ви могли уникнути подібних неприємностей, ми попросили кількох провідних стилістів дати низку порад, які допоможуть забезпечити повноцінний домашній догляд за своєю шевелюрою.

1. Уникайте теплового впливу

Частий тепловий вплив на волосся викликає його пошкодження, що призводить до ламкості і посічених кінців. Можете не вірити, але якщо ви хоча б кілька разів на тиждень будете дозволяти своїм локонам висихати самостійно, то вже через місяць помітите позитивні зміни.

Якщо ви не можете обійтися без фену, тоді давайте своїй голові хоча б якийсь час для природного висихання, а вже потім сушіться феном при самому низькому температурному режимі. Замість випрямлення праскою заплітайте косу, робіть «риб’ячий хвіст» або «булочку», а замість плойки або щипців для завивки використовуйте керлінг методику.

Пам’ятайте, домашній догляд за волоссям – це, в першу чергу, максимальне вилучення агресивних чинників механічного впливу на нього. Чим рідше ви будете випробовувати на міцність свої пасма високими температурами, тим здоровішими вони будуть.

2. Вибирайте найменш травматичні гребінці

Якщо ви розчісуєте волосся по сто разів на день, це ніяк не додає здоров’я вашій шевелюрі. Більшість гребінців створюють статичну електрику, що робить волосся більш крихкими і ламкими. Тому по можливості намагайтеся користуватися широкими гребенями з натуральних матеріалів, а не пластмасовими щітками.

Якщо з якихось причин ви не можете розлучитися зі своєю улюбленою щіткою, тоді хоча б не розчісуйте нею мокре волосся, намагайтеся це робити, коли воно вже як мінімум на 90% сухе. Завжди пам’ятайте про те, що розчісування мокрого або вологого заплутаного волосся дуже часто призводить до його пошкодження.

3. Зніміть напругу

Домашній догляд за волоссям не обмежується тільки відмовою від фенів і вибором правильних гребінців. Від самої зачіски теж дуже багато залежить. Найчастіше жіночі хвостики створюють надмірний натяг волосся на потиличній і верхній частини голови, що теж призводить до його ламкості і випадання. Якщо «кінський хвіст» є для вас оптимальним варіантом, намагайтеся не створювати зайвого натягу, спробуйте обіграти акуратність і симетричність зачіски за допомогою широких гумок.

4. Не скупіться

Скільки б телевізійної реклами ви не переглянули, знайте, аптечні засоби з догляду за волоссям є не найкращим вибором. Зазвичай, вони переповнені силіконом, лугом, різними кислотами і агресивними хімікатами, які знебарвлюють волосся і позбавляють його поживних речовин.

До домашнього і більш м’якого догляду за волоссям можна віднести дорогі бренди, які виробляють свою продукцію не для торгових мереж, а для стилістів і салонів краси. Вони спеціально створюють pH збалансовані продукти, в яких є необхідна кількість білка та інших корисних речовин. Однак не варто поспішати з покупкою. Перш ніж витрачати чималі гроші, візьміть кілька пробників продукту і подивіться, який з них підійде вам найкраще.

Жінка миє голову

5. Не захоплюйтеся оздоровленням

Велика частина нашої імунної системи, м’язів і внутрішніх органів складається з білка, який життєво необхідний для нормального функціонування всього тіла. Тому, коли ви знаходите у себе посічене або ламке волосся або стаєте свідком його випадіння – це вказує на брак білка в вашому організмі.

З іншого боку, у вас може бути надлишок білка, від чого волосся може дуже легко рватися. Щоб цього не відбувалося, використовуйте відновлюючі продукти рівно до того моменту поки не приведете зачіску в порядок, а потім або відмовтеся від використання косметичних засобів, або зменшіть їх вплив.

Примітка: Білявки частіше стикаються з проблемними волоссям через брак білка, особливо після фарбування. Попросіть свого стиліста порекомендувати найбільш pH збалансований продукт саме для вас.

6. Не бійтеся ножиць

Як не дивно, але регулярна стрижка теж важлива для здорового волосся. Більшість людей повинні вкорочувати свої пасма кожні 4-6 або 8 тижнів. Дізнайтеся у свого перукаря, яка частота стрижки для вас найбільш оптимальна і дотримуйтеся цього режиму. Якщо ви відрощуєте волосся, тоді вам потрібно знати, що регулярне підрізання кожні 4-6 тижнів сприяє їх росту. Але, чим частіше ви рівняєте кінці, тим менший обсяг потрібно зістригати.

7. Не будьте чистьохою

Для кращого укладання фахівці рекомендують мити голову всього два рази на тиждень (оплески та овації тому, хто винайшов сухий шампунь!). На жаль, чим тоншим є волосся, тим складніше дотримуватися такого графіка, однак, це саме той оптимальний проміжок між миттям голови, до якого ви повинні прагнути. Для початку спробуйте мити голову хоча б через добу і відчуйте, наскільки легко і менш травматично відбувається укладання саме на другий день.

Оцініть статтю