Догляд за бровами після процедури татуажу

Догляд за бровами після процедури татуажу Краса

Вважається, що про вроду людини можна сказати по верхній половині обличчя: очах та відповідно, бровах. Якщо вони, виразні, доглянуті, звабливі, то і вираз обличчя в цілому змінюється. Не всіх природа наділила вираженими бровами, і звісно вони не є симетричними. Приходиться вдаватись до різних методів їх корекції: вищипування, підфарбовування та до перманентного татуажу. Власне останній спосіб змінити трохи форму брів та колір на тривалий термін користується зараз широкою популярністю. Сьогодні ми поговоримо про те, як потрібно доглядати за бровами після татуажу, щоб швидше пройшло подразнення на шкірі, і тату аж не втратили свого вигляду.

Особливості догляду за бровами після процедури перманентного макіяжу:

Період адаптації і загоєння насправді є важливими, оскільки від них залежить і результат процедури в цілому, так і здоров’я організму.

Послідовність дій після татуажу брів:

 1. Після відвідування салону не того ж дня вже не варто торкатися місця брів. В салоні оброблять брови антисептичними та заспокійливими препаратами, тому починати догляд потрібно з наступного ранку.
 2. Вмиватися потрібно кілька днів кип’яченою водою та протирати брови очищаючим тоніком.
 3. Протягом 20 днів після процедури не потрібно засмагати на сонці, а також не відвідувати солярій.
 4. На брови не потрібно наносити ніякої декоративної косметики.
 5. Щоб загоєння відбулося швидше можна застосовувати спеціальні мазі з протизапальною дією.
 6. Неможна здирати і шкіру з брів, нехай вона сама злущується.
 7. Через місяць після процедури вам потрібно відвідати фахівця і провести корекцію брів.

Татуювання брів у зимовий і літній період

Якщо говорити про догляд за бровами взимку і влітку, то варто відзначити деякі особливості процедури, відповідно до пори року. У холодну пору є більша ймовірність захворіти вірусними захворюванням, застудою, які призведуть до довшого загоєння шкіри після татуювання. Тому для профілактики захворювань, можна прийняти противірусний імуностимулюючий препарат.

Перед виходом на вулицю (за півгодини) при мінусовій температурі та вітряній погоді, використовуйте захисні креми на відкриті ділянки шкіри, і на ділянку брів також.

Перші два тижні після татуажу не потрібно переохолоджувати або обвітрюється шкіру брів.

Догляд за татуажем брів влітку:

Влітку догляд за бровами після перманентного макіяжу має бути зосереджений на захисті в першу чергу від ультрафіолетових променів. Саме під дією сонця може виникнути вигорання татуажу, пігментація шкіри, посилення запального процесу та почервоніння.

 • Перед виходом на вулицю, варто наносити на ділянку шкіри з татуажем сонцезахисний крем.
 • Ввечері можна користуватися легкими засобами лікувальної косметики, які містять вітаміни А і D.
 • Не варто користуватися жирними кремами;
 • Не засмагайте і не купайтеся у озері, річці, на морі, протягом 2 тижнів

Проконсультуйтесь додатково зі спеціалістом з татуажу, особливо якщо у вас чутлива шкіра

Нерівномірність зафарбовування брів

Брови після перманентного макіяжу можуть загоїтись дуже швидко без особливих алергічних реакцій, почервонінь, проте колір може стати нерівномірним. Це може бути наслідком застосування кремів, у складі яких були антибіотики, або гормони. Також нерівномірність появляється після навмисного лущення шкіри, коли здирається товстіший шар шкіри з пігментом. Звісно, що ті ділянки можуть свербіти, але потрібно себе стримувати і не шкрябати там. Через такі нюанси часто приходиться робити через місяць корекцію брів.

Запальний процес на бровах

Він може появитися, якщо у салоні, де робили татуаж, недотримуються відповідних санітарних норм щодо дезінфекції інструменті, внаслідок чого, може потрапити інфекція в організм.

Запалення шкіри після процедури татуажу може відбутися не тільки через помилки майстра. Бактерії та інфекції з легкістю викликають почервоніння і запалення, якщо ви не будете доглядати за бровами правильно. Причина наступні можуть бути

 • Дія сонячних променів;
 • Після процедури були порушені правила гігієни;
 • Використовували медикаментні засоби на власний розсуд;
 • Ви застосовували мазі і засоби, у складі яких були речовини, не схвалені до застосування після татуажу. Поява алергічних реакцій на препарати;
 • Не можна вживати алкоголь, солену та гостру їжу. Ці продукти сприяють запальним процесам в організмі.

Насправді догляд відразу після перманентного макіяжу не такий складний. Проте, прислухавшись до порад майстра, ви отримаєте красиві брови на рік-другий, які не потрібно підфарбовувати, адже форма і колір будуть ідеальними.

Оцініть статтю