Чому не варто мити голову часто?

Чому не варто мити голову часто? Краса

Якщо ви щодня миєте голову, використовуючи різні засоби, ми розповімо, чому не варто цього робити. Так-так, насправді брудне волосся набагато практичніше ніж чисте, і немає ніякої потреби в щоденному використанні найкращих шампунів і кондиціонерів.

4 вагомі причини, через які вам не варто мити голову щодня

Довше зберігається колір

Якщо у вас фарбоване волосся, щоденне миття голови може привести до швидкої втрати початкового кольору, і вам доведеться частіше відвідувати стиліста для відновлення відтінку. Щоб підтримувати яскравий, насичений колір, потрібно мити голову не частіше, ніж через день, а то і рідше (якщо ви можете це собі дозволити), а під час миття обов’язково використовувати спеціальні шампуні для фарбованого волосся.

Читайте також: Як швидко повернути шкірі свіжість

Так легше зробити стильну зачіску

Якщо ви коли-небудь мили голову перед походом до перукарні, щоб зробити зачіску, то ймовірно вже чули настанови від стиліста – не робити цього надалі. З вимитим і висушеним волоссям набагато важче працювати, ніж з тим, яке милося день або два тому. Ви повинні знати, що пасма кришталевої чистоти постійно вислизають з рук і зовсім не хочуть співпрацювати з перукарями. Навіть якщо ви вдома захочете самостійно заплести косу або поекспериментувати з більш складними зачісками, вам буде простіше робити це з брудним волоссям.

стильна зачіска

Волосяні стрижні стають здоровішими

Часте миття голови позбавляє шкіру природної олії. А це означає, що ваше волосся вже не буде виглядати здоровим і блискучим. Крім того, такий нав’язливий догляд може привести до його пересушування і ламкості. Якщо хочете зберегти свої локони здоровими, уникайте щоденного застосування шампунів.

Читайте також: Маска для обличчя з куркуми – рецепт

Ви економите масу часу

Мийка та сушка займають багато часу, про це добре відомо власницям довгого волосся. Якщо ви залишите в спокої брудне волосся і не будете приділяти йому увагу кожен день, у вас з’явиться більше часу, ви зможете без поспіху збиратися вранці або спокійно готуватися до сну ввечері.

Оцініть статтю