Чому лосьйони для рук і тіла повинні бути різними?

Чому лосьйони для рук і тіла повинні бути різними? Краса

Напевно у вас вдома є косметичні продукти з догляду за шкірою, такі як крем від сонця з SPF, нічний крем з ретинолом, лосьйон для тіла з ванільним запахом і лосьйон для рук… стоп, але хіба руки не є частиною тіла? Чому не можна вбити двох зайців одним пострілом, використовуючи один лосьйон для тіла і рук?

Навіщо вам окремий лосьйон для рук?

Насправді лосьйон для тіла і лосьйон для рук – це два абсолютно різних косметичних засоби. Більшість лосьйонів для рук більш жирні і зволожуючі, ніж лосьйони для тіла, оскільки шкіра на зовнішній стороні долонь грубіша ніж, наприклад, на животі (особливо взимку, коли холод стягує шкіру на руках, роблячи її сухою). Правда існують і жирні лосьйони для тіла, але вони показані далеко не для всіх типів шкіри.

Звичайно, як і скрізь, тут теж є свої нюанси. Наприклад, часто і той і інший лосьйони містять сонцезахисний крем, який відмінно працює в денний час. А до складу деяких лосьйонів для рук входять кератолітичні інгредієнти (для пілінгу), такі як молочна кислота, яка м’яко відлущує і зволожує загрубілу шкіру. Тому такі косметичні продукти підходять для огрубілих ліктів, колін і ступень. Але вони можуть викликати подразнення, якщо застосовувати їх для всього тіла.

До речі, якщо хочете уникнути плутанини з лосьйонами, купіть кокосову олію, яка продається в аптеках або спеціалізованих магазинах косметики. Експерти стверджують, що вона відмінно підходить для зволоження рук і всього тіла. До того ж баночка кокосової олії коштує всього близько 6 доларів, а вистачає її надовго. Використовуйте олію 2 рази на день: відразу після ранкового душу і перед самим сном.

Крім того, якщо ви будете користуватися натуральними зволожувачами, такими як кокосова олія, вам більше не доведеться витрачати гроші на два косметичних засоби, призначених для догляду за руками і тілом.

Отже, давайте підведемо підсумок. Не рекомендується використовувати лосьйон для рук на тілі, а лосьйон для тіла не підходить для рук. Хочете заощадити? Тоді просто придбайте кокосову олію.

Оцініть статтю