Чому чоловік не хоче дітей?

Чому чоловік не хоче дітей? Психологія та відносини

Прийняти таке відповідальне рішення, як стати батьками, нелегко. Але якщо для жінок це певною мірою природний процес, то чоловікам потрібен серйозний поштовх, щоб зрозуміти, що саме дитина наповнює їхнє життя сенсом.

Давайте розглянемо причини, через які чоловіки стверджують, що вони не готові до народження дітей, адже іноді за такими заявами стоять серйозніші аргументи.

Відсутність фінансової безпеки

Більшість чоловіків сприймають себе як голову сім’ї. Саме вони відповідають за те, щоб члени сім’ї могли добре жити та бути фінансово забезпеченими. Для чоловіка, який не має перспективної кар’єри, власного будинку або навіть автомобіля, взяти на себе відповідальність за іншого члена сім’ї, яким у даному випадку є дитина, — це прояв нестачі відповідальності.

Однак у цьому випадку ви легко зможете переконати чоловіка, що найголовніше для дитини — бути любимою, а не знати, що її вигулюють у найдорожчому дитячому візку або що їй «випав» привілей відвідувати приватний дитячий садок.

Прояв ревнощів

Є стосунки, у яких чоловіки буквально вирощені своїми дружинами. Вони стали їхніми дітьми і в усьому покладаються на жінок. Зазвичай це так звані мамині синки, яким «пощастило» зустріти жінку, яка піклується про них не гірше за рідну матір.

Поява дитини в сім’ї зруйнує таку чоловічу ідилію, тому що, швидше за все, донедавна надто чуйна жінка почне приділяти малюкові більше уваги, і цілком логічно, що чоловік ревнуватиме.

Обмеження особистої свободи

Коли ви не займаєтесь вихованням дитини чи дітей, очевидно, що у вас більше свободи. Ви можете з відносною легкістю планувати свої відпустки чи поїздки, ходити з друзями випити, коли захочете.

Чи переверне поява дитини ваше життя на 180 градусів чи буквально переверне ваш світ із ніг на голову? Ця думка крутиться в голові не тільки у чоловіків, а й у жінок

Страх перед генетичним тягарем

На жаль, сімейна чи генетична схильність присутня у низці серйозних захворювань, включаючи серцево-судинні, ниркові та навіть онкологічні. Відповідальний чоловік поставиться до цього питання дуже серйозно, якщо дізнається про генетичну обтяженість у своїй сім’ї, і в такому разі зрозуміло, чому він не хоче мати дітей.

Не тисніть на нього, а спокійно поговоріть та знайдіть адекватне вирішення питання. Адже рішення є завжди.

Оцініть статтю