Чоловіки-підкаблучники або жінки зверху

Чоловіки-підкаблучники Психологія та відносини

Ні для кого не секрет, що гендерні ролі в суспільстві вже давно почали змінюватися. Як колись собака стала кращим другом людини, так і зараз чоловік стає кращим другом жінки. Але підкаблучник це не маленький песик – це людина, яка зробить все для своєї дами серця.

Вся правда про підкаблучників

У зв’язку з новими економічними віяннями, гендерні ролі чоловіків і жінок починають стрімко змінюватись. Стає все більше впливових жінок, і цей процес неможливо зупинити, тому що постіндустріальне суспільство більше підходить для жінки, ніж для чоловіка, оскільки дозволяє їй стати незалежною і впевненою в собі. Тому жінки все частіше починають домінувати над чоловіками.

Переставлення ролей вже яскраво проглядається у поп-культурі. Ми можемо спостерігати новий вид чоловіків у фільмах «Трішки вагітна» і «40-річний незайманий». Головні герої цих картин не можуть існувати без опіки, вони цілком потребують чиєїсь турботи. І для таких типажів турботлива альфа-самка є кращою знахідкою.

Чоловіча поведінка

Хоча у всіх пар стосунки розвиваються по-різному, поведінка підкаблучника завжди залишається незмінною. Незважаючи на, здавалося б, негативне ставлення сильної половини людства до такого типажу чоловіків, вони залишаються вірними і відданими партнерами. Такі люди захоплюються жінками і намагаються всіляко їм догодити. Правда, і серед описуваного чоловічого психотипу зустрічаються зіпсовані і розпещені особистості.

Оскільки у більшості підкаблучників потенціал ще не розтрачений, вони прагнуть самостійно досягати певних життєвих цілей. Але поряд з ними завжди знаходяться бізнес-леді, які заробляють більше грошей, і така ситуація цілком влаштовує обидві сторони. Причому, жінкам у подібних союзах дуже подобається повчати і показувати свою позицію у відносинах.

Не можна стверджувати, що хлопці, які заробляють шестизначні суми, не можуть бути вірними і відданими – швидше за все, їх гордість просто не дозволяє, щоб жінки були зверху.

Жіноча влада

На відміну від чоловіка, жінка-керівник не викликає негативу, а стає, навпаки, більш бажаною. Сильна супутниця додає своєму партнерові впевненості. Крім того, в таких союзах дружина раз і назавжди бере керування родиною в свої руки, що знімає з чоловіка частину відповідальності за сімейний побут і добробут.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що чарівна стать методично і безпомилково переймає чоловіче кермо влади, тому чоловіків-підкаблучників буде ставати тільки більше.

Оцініть статтю