Брак уваги у стосунках – це серйозно

щасливе подружжя Психологія та відносини

Насправді, далеко не всі можуть приділяти достатньо часу своїй другій половинці. Іноді, навіть увечері буває неможливо розслабитися разом. Якщо через нестачу обопільної уваги у вашого подружжя починається криза в сімейних стосунках, пропонуємо скористатися цими порадами, які допоможуть вам стати набагато ближче один до одного.

Як приділяти більше часу коханій людині?

1. Працюйте в парі

Замість того, щоб робити щось окремо, намагайтеся хоча б раз на тиждень знаходити спосіб попрацювати в парі. Навіть якщо ви тренуєтесь в різних спортзалах або займаєтесь абсолютно різними видами спорту, проводьте раз на кілька днів одне спільне тренування. Вийдіть разом на ранкову пробіжку або зробіть довгу прогулянку після вечері, щоб спалити зайві калорії. Якщо ж ви не спортсмени, придумайте якесь хобі для двох і разом насолоджуйтеся улюбленим заняттям.

2. Відкладіть техніку

Ви будете здивовані, якщо довідаєтесь, скільки часу з’їдають новомодні гаджети. Один з найпростіших способів усунути недолік уваги у відносинах – це відкласти в бік всі свої цифрові іграшки. Неважливо, буде це 20 хвилин або година – знайдіть будь-яку кількість часу, щоб забути про телефон, ноутбук, планшет та телевізор. Просто зосередьтеся на спілкуванні з коханою людиною.

3. Займіться господарством разом

Звичайно, це не веселі спортивні тренування, але вибір продуктів у супермаркеті або різних приладів у будівельному центрі теж може стати непоганим способом спільного проведення часу, який легко компенсує недолік обопільної уваги. До того ж господарську роботу набагато приємніше робити разом, ніж окремо.

Займіться господарством разом

4. Обідайте удвох

Ні, на жаль, мова не йде про романтичні побачення в гарних ресторанах. Але якщо ви працюєте недалеко один від одного, використовуйте свою обідню перерву, щоб зайвий раз побачитися. Зустрічайтеся в тому місці, яке буде розташоване на однаковій відстані від роботи кожного з вас та насолоджуйтеся спільними швидкими перекушуваннями та коротким спілкуванням. Навіть роблячи це кілька разів на тиждень, ви вже не будете відчувати такого гострого браку уваги, оскільки спільні обіди є відмінним способом залишатися на зв’язку і регулярно приділяти більше часу один одному. Їжа – це джерело гарного настрою, який додасть позитивних емоцій вашим обіднім зустрічам.

5. Не відмовляйтеся від допомоги

Якщо догляд за дітьми та привчання до дисципліни забирає надто багато сил, найміть няню, або користайтеся її допомогою хоча б 2-3 рази на місяць. У крайньому випадку, попросіть ваших батьків, щоб вони іноді доглядали за дітьми, даючи вам можливість побути наодинці з чоловіком. Якщо ж справа не тільки в маленьких пустунах, а ще й у домашніх турботах, які заважають приділяти більше часу один одному – найміть домробітницю, яка зможе частково звільнити вас від побутових проблем.

Обопільний брак уваги – це тривожний дзвіночок для будь-якої сім’ї, тому, щоб повернути романтику у відносини, використовуйте усіляку допомогу, яку можете собі дозволити.

 

Оцініть статтю