Акрилове ліплення на нігтях

Акрилове ліплення на нігтях Краса

Сучасним і вельми популярним видом нейл дизайну є акрилова ліпка на нігтях, яка полягає у створенні об’ємного художнього зображення.

Як правило, подібний дизайн розробляється в особливих випадках — до дня народження, весілля або іншого значимого торжества. Ліплення завжди виглядає ефектно і яскраво, ідеально доповнюючи ваш образ. Про те, що це таке і як її створюють професіонали, ми поговоримо в статті.

Підготовка нігтів до акрилового ліплення

Процес акрилового ліплення на нігтях трудомісткий і вимагає від людини певних знань і навичок. Тому довірити цю процедуру варто тільки професіоналові. Безумовно, при бажанні можна навчитися цьому, але від вас буде потрібно чимало зусиль і тимчасових витрат. До того ж, брак досвіду може обернутися зіпсованим зовнішнім виглядом нігтів і навіть проблемами з їх здоров’ям.

Як правило, акрилове ліплення роблять на довгих чистих нігтях. Перед процедурою фахівець ретельно шліфує нігтьові пластини, обробляє кутикулу спеціальним розчином і приклеює накладні нігті — тіпси. Тільки після цих дій на їх поверхню наноситься акрилова підкладка, що служить основою для подальшої об’ємної ліплення.

Створення об’ємного дизайну нігтів

Після завершення всіх підготовчих процедур настає етап самої відповідальної і цікавої роботи — художньої акрилової ліпки на нігтях. У цьому випадку завдання фахівця полягає у взаємному гармонійному розташуванні елементів малюнка, доданні і збереженні їх об’ємної форми.

Якщо дотримати всі вимоги до техніки виконання роботи, ліплення вийде якісною і цікавою.

Вся робота спеціаліста з безпосереднього створення об’ємного зображення ділиться на кілька основних етапів. Складаються вони в наступному:

  1. Вибір елементів і їх взаємного розташування на нігтьової пластини. Це можуть бути трояндочки, різьблені листя, метелики, різні орнаменти та інші. Разом вони повинні створювати гарну композицію, витриману в єдиній кольоровій гамі.
  2. Перфорація, яка здійснюється шляхом натискання сухим пензликом на поки незастиглу акрилову кульку. Мета даної процедури полягає в доданні обсягу і необхідної форми кожному елементу зображення. При цьому дуже важливо бути акуратними і уважними, щоб чітко опрацювати всі деталі і не розмазати контури.
  3. Покриття готової ліплення тонким шаром спеціального гелю або акрилу, завдяки чому об’ємне зображення буде захищене від дії ультрафіолетових променів і можливих відколів.
  4. Обробка кутикули спеціальним маслом.
  5. Надання нігтьовим пластин необхідної форми.

Альтернативний варіант акрилового ліплення

Акрилове ліплення на нігтях може здійснюватися і трохи іншим способом, для багатьох більш зручним. Полягає він у тому, що фахівець формує дизайнерські елементи на аркуші тонкої фольги або глянцю і тільки після цього переносить їх на нігтьові пластини. До їх поверхні деталі прикріплюються за допомогою спеціального стійкого клею. Даний спосіб не має будь-яких відмітних недоліків.

Об’ємна ліплення акрилом виглядає дуже красиво і сучасно. Ви можете вибрати практично будь-який дизайн і колірну гамму, роблячи свої нігтики привабливими і неповторними.

Оцініть статтю