9 науково доведених ознак типового зрадника

9 науково доведених ознак типового зрадника Психологія та відносини

Давайте будемо відверті, ніхто з нас не хоче зустрічатися із зрадником, але часто ми не можемо розпізнати брехуна, який збирається зруйнувати наше життя. Відключений телефон, «робота» до ранку, помада на сорочці та інші явні сигнали ви навряд чи пропустите, але існують і приховані, науково доведені ознаки нечесного чоловіка.

Як визначити потенційного брехуна?

В останні роки дослідники приділяють особливу увагу подружнім зрадам, причинам, а головне людям, які їх здійснюють. І потрібно віддати належне вченим, вони дійсно далеко просунулися у своїй дослідницькій діяльності. Ось 9 сухих і вельми цікавих наукових фактів, які дозволять визначати потенційних зрадників задовго до близького знайомства з ними.

1. Чоловіки, чий вік закінчується на 9

Вирушаючи на побачення з хлопцем, якому нещодавно виповнилося 29, можете ще щонайменше рік не мріяти про серйозні стосунки з ним. Згідно з новим дослідженням, опублікованим в працях американської Академії Природничих Наук, чоловіки, чий вік закінчується на 9, швидше за все, будуть чекати круглої дати, щоб кардинально змінити своє життя. А зараз вони просто пливуть за течією, добиваючи черговий десяток років, і обманюючи своїх жінок.

2. Високі хлопці

Минулого тижня співробітники популярного англійського сайту знайомств IllicitEncounters провели своє власне дослідження і з’ясували, що хлопці вище 180 см в два рази частіше обманюють своїх других половинок, ніж ті, чий зріст не дотягує до цієї позначки.

3. Прихильники року

Якщо мама попереджала вас, не зв’язуватися з рокерами, вона була абсолютно права. Згідно зі статистикою 41% шахраїв – це любителі рок-музики. А знаєте, які чоловіки є ідеальними супутниками життя? Як не дивно, але це шанувальники репу.

4. Айтішники

Не обманюйте себе толстовками, хіпстерскімі окулярами, приголомшливим терпінням і старанністю хлопців, що працюють в IT-індустрії. Відповідно до соцопитування канадської он-лайн служби знайомств AshleyMadison, айтішники займають перші місця серед чоловіків-ошуканців. До речі, з ними по сусідству знаходяться вчителі, але про них трохи пізніше…

5. Французи

Чого можна очікувати від знайомства з представником нації, чоловіки якої визнані найкращими коханцями у світі? Вчені стверджують, що вільна любов, яка проповідується у Франції, перетворює 75% французів на брехунів, що зраджують своїм другим половинкам.

6. Шопоголіки

За словами дослідників, типовий любитель перелюбств є шопоголіком. Більше третини чоловіків, які регулярно поглядають «на сторону», витрачають значні кошти на свій зовнішній вигляд. А у 27% з них є секретна кредитна карта для фінансування своїх покупок.

7. Вчителі

У це важко повірити, але, за словами експертів, чоловіки-вчителі теж входять в десятку злісних обманщиків наївних жінок.

8. Twitter Користувачі

Шокуюча новина! Соціальні мережі можуть зруйнувати ваші стосунки. Дослідники з Університету Міссурі стверджують, що чим частіше хлопець відправляє твіти, тим більша ймовірність того, що він вже підшукує собі когось замість вас.

9. Блондини

За статистикою найпопулярніших світових сайтів знайомств, 42% зрадників мають світле волосся. І тільки 11% темноволосих чоловіків теж не проти «сходити наліво».

Оцініть статтю