8 інтимних фактів, про які ви не чули

8 інтимних фактів Психологія та відносини

Останні наукові дослідження дали відповіді на багато інтимних питань: тепер нам відомий середній розмір чоловічої гордощі, як довго триває пік жіночої насолоди і багато іншого. Хочете справити враження на друзів та коханців? Тоді ознайомтеся с цими цікавими пікантними фактами і блисніть інтелектом при нагоді.

Дещо цікаве про це…

1. Середня довжина чоловічої гордощі в стані збудження коливається від 12,7 до 14,5 см

Всупереч побаченому в фільмах для дорослих, середня довжина чоловічої гордощі в збудженому стані коливається від 12,7 до 14,5 см, А товщина (обхват) від 9,9 до 10,4 см. Ці дані надані Паризькою Національною Академією хірургії.

2. Жіночий пік насолоди триває майже в 4 рази довше, ніж чоловічий

Середній чоловічий пік насолоди триває 6 секунд, а середній жіночий – 20 секунд. Не вірите? Спробуйте перевірити сьогоднішнім вечором.

3. Дві третини жінок зізналися, що іноді імітують насолоду

Серйозно, дві третини з нас фальшивлять. Не робіть цього! Якщо чоловік звикне до того, що його звичайні ходи працюють цілком нормально, він ніколи не буде намагатися щось змінити і знайти спосіб дати вам по-справжньому великий О.

4. Презервативи захищають від вагітності на 97%

Якщо правильно користуватися презервативами, ризик завагітніти скорочується до 3%. Є методи більш ефективні, ніж презервативи – це протизаплідні пігулки (99% захисту), гормональний пластир (99%), внутрішньоматкові засоби (99%), імплантати (100%) і гормональні ін’єкції (100%). Але на відміну від цих методів, презервативи захищають ще і від статевих інфекцій та ВІЛ.

5. Ваш метод контрацепції може пригнічувати сексуальне бажання

Останні дослідження Університету Індіани (США) довели, що жінки, які використовують гормональну контрацепцію (протизаплідні пігулки, пластир, імплантати) можуть отримувати менше задоволення в ліжку. Вони стають менш збудливими, зазнають труднощів з виділенням мастила і їх відчуття стають менш яскравими. Якщо все вищеперелічене вам знайоме, змініть засіб з контролю над народжуваністю.

6. У жінки в середньому буває 4 партнера за все життя, а у чоловіка 7

Згідно з останніми даними – це дійсно так. Але тут є маса застережень, пов’язаних з психологією статі. Під час опитувань жінки схильні занижувати кількість партнерів, а чоловіки навпаки, схильні до перебільшень. Важливо розуміти, що ці цифри просто наближені до якогось середнього числа. Це означає, що у половини людей все ж було трохи більше партнерів, а у половини – трохи менше.

7. Влітку жінки частіше хочуть близькості

Жінки мають більш тонкий нюх, тому вони краще відчувають літні аромати, тим більше, що літнє повітря несе в собі ще більше запахів. Дослідники виявили що, коли чоловікові подобається жінка, він починає виділяти через потові залози певні хімічні речовини, це є сигналом його певної зацікавленості. І хоча ви не відчуваєте якогось певного запаху, ваш мозок через гостроту жіночого нюху чітко вловлює цю хімію, часто пробуджуючи у відповідь взаємне бажання.

8. Середня тривалість любовного акту становить від 3 до 7 хвилин

Ви переживаєте, що ваші плотські втіхи тривають зовсім недовго? Не варто засмучуватися. Згідно з дослідженнями північноамериканських сексопатологів, тривалість любовного акту від трьох до семи хвилин є нормою. Ідеальним вважається 13-хвилинний “марафон”, але мало хто з чоловіків дотягує до 12.

Оцініть статтю