7 ознак «поганої дівчинки», які хлопці хочуть бачити у дівчині

7 ознак «поганої дівчинки», які хлопці хочуть бачити у дівчині Психологія та відносини

Вам не обов’язково бути “поганою дівчинкою”, щоб подобатися хлопцям. Насправді краще мати кілька з цих якостей, ніж бути поганою в цілому. Є тип дівчат, які неприємні і дбають тільки про себе, від них очікується лише неприємності. Тим не менш, у них є деякі особливі риси, які подобаються чоловікам, і ось деякі з них:

Авантюрна

Багато чоловіків бояться одноманітності, тому що вони не хочуть робити те саме день у день. Ось чому, коли в житті настає одноманітність, вони хочуть бути з авантюрною жінкою. Таким чином, кожен день не складається з одного й того ж графіка. Іноді хочеться зробити щось несподіване і отримати від цього задоволення, ніж проводити вечір біля телевізора. Це те, що робить відносини свіжими та цікавими.

Впевнена

Ви чули, і не раз, що впевненість у собі – це найважливіша риса в жінці, і це правда. Чоловіки хочуть знайти жінку, яка задоволена собою і знає, що вона заслуговує на найкращого. Якщо Ви цінуєте себе, багато чоловіків зверне на Вас увагу.

Неслухняна

Не повинно бути сюрпризом, що чоловіки одержимі сексом. Вони хочуть робити заборонені речі, зокрема й у громадському місці. Вони вважають, що жінка має бути зовні правильною, а в спальні гарною коханкою.

Незалежна

Чоловіки хочуть бути з жінкою, яка може самостійно подбати про себе. Він повинен знати, що він не просто співмешканець, який допомагає по господарству, а й коханий чоловік. Їм потрібна та, яка здатна жити без нього, але обирає життя з ним.

Прямолінійна

Чоловіки терпіти не можуть здогадуватися, чого хоче від нього жінка. Коли Ви засмучені, вони хочуть, щоб Ви розповіли йому, що саме трапилося і як це виправити, а не замовчували, змушуючи його здогадуватися про те, що сталося. Чим більше Ви прямолінійна, тим щасливішим буде Ваш чоловік.

Спокуслива

Чоловіки звикли бути ініціаторами поцілунку, але вони також люблять, коли жінка домінуватиме у цій справі. Вам не потрібно робити це весь час, але ви повинні іноді брати ситуацію під свій контроль. Ваш чоловік буде любити ваше домінування, так що не соромтеся.

Пристрасна

Поцілунок без пристрасті це все одно приємно, але він не дуже запам’ятається. Кожен чоловік хоче знайти пристрасну жінку. Він хоче ту, яка буде насолоджуватися від дотику його губ і любитиме кожну його клітинку. Пристрасть відіграє особливу роль у відносинах, тому завдяки їй кожен поцілунок розпалюватиме Ваше багаття кохання.

Ви не хочете бути поганою… Ви просто хочете мати деякі якості «поганої дівчинки» та залишатися «хорошою дівчинкою» загалом? Таким чином, виграють усі і Ви не розбиватимете серця.

Оцініть статтю