7 фраз, які вимовляє кожна самотня дівчина

самотня дівчина Психологія та відносини

Всі заміжні дами колись були самотніми і в пошуках свого щастя робили одні й ті ж самі помилки. Причому, що дивно, вони не тільки вели себе однаково, але і казали схожі слова. Хочете переконатися? Ось 7 фраз, які вимовляє кожна самотня дівчина, сидячи вдома і розмірковуючи над своїми невдачами.

Які думки найчастіше приходять в голову від самотності?

1. «Все. Більше ніяких побачень»

Після чергового 7-го або 8-го не надто вдалого побачення, пропахла сигаретним димом і з букетиком гвоздик ви приходите додому, наливаєте собі щось випити і присягаєтеся, що більше ніколи не вийдете зі спальні.

Але ось в чому справа – ви обов’язково вийдете. Нам, заміжнім, зрозумілі всі переживання самотніх дівчат, і ми обіцяємо, що через короткий час ви будете купатися в щасті і чоловічій увазі.

2. «Всі чоловіки сволоти і козли»

Ні, не всі чоловіки козли і не всі жінки дурепи. Незважаючи на те, що ваш колишній виявився далеко не найкращим представником сильної половини людства, серед чоловіків є безліч порядних людей. Безперечно, деякі хлопці – повні ідіоти, але в цій божевільній грі знайомств ви самі повинні розгледіти того єдиного, поруч з яким зможете стати щасливою жінкою. Якщо на якийсь час чоловік зуміє приховати своє справжнє обличчя і обдурити вас, не звинувачуйте себе. Просто пробачте людину, адже йому доведеться жити з самим собою все життя, в той час як ви промучились з ним всього кілька тижнів або місяців.

3. «Немає нічого гіршого за інтернет-знайомства»

Тут теж можна посперечатися. Є безліч речей набагато гірших, ніж зустрічі з хлопцями з інтернету, але ви маєте рацію, бувають жахливі віртуальні знайомства. Вся справа в тому, що потрібно знати, як правильно знайомитися в інтернеті. Якщо ви втомилися на роботі і емоційно перегоріли, не варто на цьому тижні зустрічатися з п’ятьма різними хлопцями. Мало часу, поспішаєте? Призначте побачення ближче до себе, а не летіть через все місто в інший його кінець, в надії зустріти когось вартого вашої уваги. А якщо ви хочете відпочити від сайту знайомств і не заходити туди кілька днів (тижнів, місяців) – це нормально, так і зробіть.

інтернет знайомство

4. «Чому всі гарні хлопці вже зайняті?»

Ми знаємо, самотній дівчині іноді дійсно так здається. Але навіть якщо всі ваші знайомі чоловіки вже в парах – нові ковбої ось-ось з’являться в місті, це лише питання часу. Кожен день люди припиняють стосунки, переїжджають в інші міста, розлучаються або знову сходяться. Як тільки ви будете готові зустріти свого чоловіка, ви його обов’язково зустрінете.

5. «Може мені подзвонити або повернутися до свого колишнього?»

Ах, як нам всім знайомі такі спокуси. Але в переважній більшості випадків відповіддю на подібне питання повинно бути тільки одне слово – ні. Якщо ви розлучилися з хлопцем тому, що він був великою дитиною, малоймовірно, що йому вдалося за місяць подорослішати. Краще зверніть увагу на того приємного хіпстера в модних окулярах за барною стійкою. Не бійтеся, підійдіть і заговоріть з ним.

6. «Зі мною щось не так?»

Ні. З вами все гаразд!

7. «Коли ж я нарешті знайду того єдиного?»

Милі самотні дівчата, зараз ми відкриємо вам страшну таємницю, «того єдиного», як і Діда Мороза, не існує. Людина, з якою ми щасливо проживаємо своє життя або його частину – це наш особистий вибір і продукт нашої з ним співпраці над сімейними стосунками.

Досить важко з величезної кількості чоловіків обрати того, чиї життєві цілі збігалися б з вашими власними цілями. Але якщо вам вдалося зустріти хлопця, який готовий розділити з вами повсякденні проблеми – вважайте, що ви перемогли!

Оцініть статтю