7 фактів про реалії сімейного життя для незаміжніх дівчат

7 фактів про реалії сімейного життя для незаміжніх дівчат Психологія та відносини

Я вийшла заміж в 23 роки, і до цього кроку мене підштовхнула не лише любов, а й чудові розповіді моїх заміжніх подруг, які в своїх промовах звеличували шлюб до небес. Романтична вечеря щовечора, веселі прогулянки на вихідних і постійне блаженство… Що ж, все це виявилося правдою лише частково.

Мені подобається сімейне життя, але воно зовсім не таке, як в дівочих мріях

Ось 7 фактів про реалії сімейного життя, якими я б хотіла поділитися з незаміжніми дівчатами. Ні, я не стану казати, що шлюб – це погано. Просто це черговий життєвий етап зі своїми злетами і падіннями, який не кращий і не гірший за всі інші.

1. Я як і раніше хочу ходити на вечірки

Вражаюча річ. Виявляється, вийшовши заміж, ти швидко втрачаєш зв’язок з незаміжніми подругами, які говорять, що не запрошують мене на свої дівочі вечірки і рідше дзвонять, оскільки вважають, що я повністю зайнята своїм чоловіком. Але це не так! Навіть якщо ви твердо впевнені, що я відмовлюся – все одно запрошуйте, мені буде дуже приємно. Після заміжжя я не провалилася крізь землю, я все ще тут.

2. Сімейний бюджет дратує

Коли я сама розпоряджалася своїми грошима, я витрачала їх на себе, наприклад, робила манікюр в салоні. Для мене це не було великим ударом по гаманцю. У всякому разі, від цього худнув тільки мій гаманець. Тепер з’явився сімейний бюджет. Звичайно, у кожного з нас є свої гроші на дрібні радощі, але розлучатися з ними стає все складніше, оскільки будь-які ваші фінанси все одно вважаються спільними, щоб ви там собі не нафантазували.

3. Наші погані звички нікуди не поділися

Шлюб не робить вас одразу святою. У мене як і раніше поганий характер, а мій чоловік такий же нерозторопний, яким і був до одруження. Ніхто не досконалий. Але часто дівчата думають, що заміжжя і любов швидко позбавлять їх від шкідливих звичок і всіх недоліків. Це омана. Я досі виходжу з себе, коли мій благовірний огризається на зауваження про розкидані всюди речі.

4. Я сумую за своїми батьками

І хоча ми намагаємося рівномірно розділяти свята і вихідні для поїздок до його і моїх батьків, я все одно сумую за мамою, татом і сестрою. І іноді спогади про щасливе дитинство, проведене в батьківському домі, доводять мене до сліз.

5. Мені не вистачає особистого простору

Рожеві подушки, барвисті тарілки, веселі постери на стінах… ох, були ж часи. Але все це залишилося в минулому житті. Тепер у мене є полиці з футбольною атрибутикою і величезний лякаючий медіа-центр.

6. Шлюб і егоїзм – речі несумісні

Будучи заміжньою, доводиться часто жертвувати своїми бажаннями і інтересами. Коли я була вагітна, мій чоловік по-справжньому піклувався про мене: ходив за покупками, бігав по ночах в аптеку і навіть чистив автомобіль, коли мене в ньому знудило. Причому, роблячи все це, він ніколи не скаржився. Я відповідаю взаємністю і так само дбаю про нього. Але іноді мені так хочеться побути егоїсткою і хоча б пару днів пожити просто для себе. І знаєте що? У шлюбі це неможливо.

7. Проте, бути заміжньою – це чудово!

Не виходьте заміж за того, хто не готовий пожертвувати собою заради вас. Не прагніть надіти обручку тільки тому, що всі ваші подруги вже перебувають у шлюбі. Бути дружиною коханого чоловіка – це дійсно чудово. А всі вищеописані мінуси – дрібниці, до яких ви просто повинні бути готовою.

Автор: Катерина Чередник

Оцініть статтю