6 забутих жіночих ерогенних зон

6 забутих жіночих ерогенних зон Психологія та відносини

Якщо ви зараз хочете поліпшити обстановку в спальні, попросіть свого чоловіка зосередитися на деяких частинах вашого тіла, про які ви обидва могли забути.

1. Монс

Що? Можливо, ви не знайомі з цим словом, але прийшов час познайомитися, говорить Майкл Крічман, MD, CM, медичний директор Сексуальної медицини і виконавчий директор Південно-Каліфорнійського центру сексуального здоров’я і медицини виживання в Ньюпорт-Біч, Каліфорнія. «Монети, або область над геніталіями, де росте лобкове волосся, також можуть бути цікавими, коли вони включені в статевий репертуар», – пояснює він. «Пещення області волосся або ніжний дотик до цієї області також можуть бути захоплюючими і приємними». Щоб зробити його ще більш приємним, спробуйте ботанічне масло, призначене для збільшення збудження і чутливості. Почуття сором’язливості або незручності щодо самих приватних місць вашого тіла, монстрів або інших? Навчіться обіймати і навіть любити своє тіло. Фактично, дослідження Університету Індіани, опубліковане в номері Міжнародного журналу сексуального здоров’я, показало, що жінки, які відчувають себе більш позитивно щодо своїх геніталій, мають кращі і більш часті оргазми.

2. За колінами

Один з найбільш ігнорованих сексуальних гарячих плям в жіночому тілі? Підказка: це також місце, де ви можете відчувати себе делікатним. За словами доктора Крічмана, шкіра за колінами – це область, на яку ви можете попросити свого чоловіка зосередитися, або поцілунком, або м’яко масажуючи маслом або лосьйоном. «Деякі жінки вважають цю область особливо цікавою і приємною, коли її обсипали м’яким дотиком або ласками», – говорить він. І не забувайте, що вершини колін теж додають Аву Каделл, сексуального педагога і засновника Університету Лагологіі в Лос-Анджелесі. «Коліна – це велика ерогенна зона – навколо колінної чашечки. Це одне з місць, де часто вітаються маленькі зачіпки».

3. Живіт

Хоча це може здатися делікатним сценарієм, дозволяючи вашому партнерові погладжувати або навіть масажувати ваш живіт, може бути еротичним досвідом для деяких жінок, каже Емі Левін, тренер по сексу в Нью-Йорку, сертифікований педагог за сексуальністю і засновник SexEdSolutions.com. Фактично, додає вона, в деяких рідкісних випадках жінки змогли досягти оргазму просто, виконуючи певні вправи на черевній порожнині. «Малоймовірно, що більшість з нас зможе випробувати той же ефект, – каже вона, – але включення деяких робіт в спальні може допомогти вам в настрої. Не кажучи вже про те, що думка про його русі на південь може бути абсолютно захоплюючим, ймовірно, змушуючи ваші вагінальні м’язи стискатися від очікувань, посилюючи ваше збудження і, можливо, приводити до кульмінації без прямого контакту з геніталіями».

4. Губи

Хочете сьогодні зайнятися сексом краще? Спробуйте цю вправу: Проведіть принаймні п’ять хвилин, цілуючися перед статевим актом. «Губи залишаються однією з найбільш еротичних областей тіла жінки, – каже доктор Крічман. Ось як це зробити: «Змініть силу і інтенсивність поцілунків», – припускає він. «Навіть якщо ви ніжно пестите губи пальцем, ви можете робити це хвилююче».

5. Ноги

«Те, що може бути розслаблюючим і заспокійливим ритуалом після довгого дня, також може стати для вас обопільним», – каже Левін. «Деякі чоловіки знаходять, що ноги у жінок збуджуються (думають: фетиш фут) і з правильним мисленням, ви теж можете». Фактично, давня практика рефлексології вказує, що певні точки тиску в ваших ногах можуть викликати сексуальне збудження. Незалежно від того, працює вона чи ні, ще належить визначити, але багато жінок виявляють, що масаж ніг, даний коханою людиною, може викликати збудження. Чому б не переконатися самі? Якщо ваш благовірний не впевнений, куди втирати, допоможіть йому.

6. Шия

«Шия – дуже чуттєва частина нашого тіла, – каже Левін. «Немає нічого схожого на людину, яку ви залучаєте, щоб стояти позаду вас, масажуючи плечі і спокусливо роблячи слід м’яких поцілунків від волосяного покриву до основи шиї».

Оцініть статтю