6 правил віртуального кохання

віртуальне кохання Психологія та відносини

Сучасний ритм життя робить пошуки своєї другої половинки досить складними. Серед великого натовпу мегаполісу особливо гостро відчуваєш свою самотність і занурюєшся в простори Інтернету, щоб зустріти свого єдиного. Хочете дізнатися, яких правил необхідно дотримуватися, щоб віртуальне кохання не стало для вас черговим розчаруванням в чоловіках?

Як правильно знайомитися в Інтернеті?

Здавалося б немає нічого простішого, ніж познайомитися з порядним чоловіком в одній із соціальних мереж або на сайті знайомств. Багато самотніх жінок мріють саме там зустріти справжнього супутника життя. Ми не збираємося вас розчаровувати, таке дійсно можливо, але дещо про віртуальне кохання вам все ж потрібно знати…

Ось кілька порад і застережень для дівчат, які зважилися на пошук партнера в Інтернеті.

1. Анкета

Завжди звертайте пильну увагу на анкету і фотографії чоловіка. Зазвичай, люди, які не налаштовані на серйозні стосунки, не витрачають час на детальне заповнення свого профілю.

 2. Конфіденційність

Під час листування намагайтеся не розкривати про себе всю інформацію. Ви ще не знайомі зі своїм віртуальним шанувальником і не знаєте, які у нього наміри щодо вас.

3. Надії

Не затягуйте зустріч, щоб за час віртуального спілкування не нафантазувати собі чарівного принца, а в результаті побачити повне непорозуміння в чоловічому образі. Як правило, на сайтах знайомств чоловіки розміщують свої найвдаліші фотографії, які можуть бути десятирічної давності. Тому навіть побачивши цілий альбом потенційного нареченого, можна сильно розчаруватися під час першого побачення.

 4. Зустріч

Також не варто впадати в іншу крайність і відразу ж погоджуватися на зустріч. Потрібно хоча б трохи поспілкуватися з віртуальним незнайомцем, перш ніж йти з ним на побачення. Першу зустріч краще призначати в якомусь людному місці, і бажано так, щоб побачивши чоловіка, ви змогли пройти повз непоміченою, якщо раптом він вам зовсім не сподобається.

перше побачення

5. Гроші

Якщо побачення призначено в кафе, кіно, або іншому місці, яке припускає деякі витрати, візьміть про всяк випадок з собою гроші. Епоха лицарів стрімко проходить, і сьогодні вже не можна виключити того, що чоловік не запропонує вам заплатити за себе.

6. Обман

Ви можете бути зачаровані новим знайомим, з захватом слухати його розповіді про самотність і бажання знайти свою любов… а в підсумку виявиться, що він одружений і цілком щасливий. Таке часто трапляється в мережі. Тому, якщо запідозрите, що у вашого шанувальника хтось є, краще припиніть з ним спілкування. На чужому нещасті щастя ніколи не побудуєш. Через якийсь час ви також опинитесь черговою обдуреною їм дівчиною.

Підсумок

Майте на увазі, віртуальна любов сильно відрізняється від реального життя. Людина може приховати про себе якусь інформацію, вигадати що завгодно або прикрасити свої достоїнства. Намагайтеся завжди залишайтеся пильною реалісткою в пошуках єдиного і неповторного чоловіка, щоб в подальшому не розчаруватися і не шкодувати про марно витрачений час.

Оцініть статтю