6 порад для догляду за шкірою, якщо ви працюєте в кондиціонованому офісі

6 порад для догляду за шкірою, якщо ви працюєте в кондиціонованому офісі Краса

Завдяки кондиціонуванню в спекотну погоду ви відчуваєте себе добре, але ваша шкіра пересушується та подразнюється. У нас є способи, щоб тримати її в формі!

Як кондиціонер впливає на шкіру?

Якщо ви працюєте в кондиційованому офісі, вас може непокоїти пересушування, тому що під впливом сухого повітря епідермальний гідроліпідний шар шкіри пошкоджується і вода швидше випаровується з шкіри. Епідерміс відшаровується, губи стають потрісканими, з’являються навіть дрібні зморшки. Ваша шкіра також менш захищена. Подразнюючі чинники легше проникають в шкіру через пошкоджений захисний шар, забруднення, компоненти міського смогу, різні види мікроорганізмів, що мешкають в постійно працюючих кондиціонерах. Потім з’являються свербіж і запалення. – Робота в офісах з кондиціонером особливо вражає власників чутливої, судинної, алергічної, з рожевими вуграми шкіри – говорить Марія Семла, косметолог з центру WellDerKlimatyzacja-a-zdrowiem у Вроцлаві. Грунтуючись на інтерв’ю з експертом, ми розробили поради по догляду за шкірою в спекотні дні, які ми проводимо в офісі з кондиціонером.

Поради для правильного догляду за шкірою в кондиціонованому офісі

  1. Регулярно обприскувати обличчя термальною водою, яка надає тонізуючу та зволожуючу дію. Продукти цього типу містять активні мінерали з заспокійливими та живильними властивостями. Поставте спрей з водою на стіл і використовуйте кожні декілька годин. Не забувайте прибирати носовою хусткою з обличчя надлишки води після обприскування, інакше рештки води на шкірі можуть висушити її.
  2. Інтенсивно зволожувати обличчя, використовуючи креми з гіалуронової кислотою. Особливо цінними є ті, які мають гіалуронову кислоту в двох формах – з високою і низькою молекулярною масою. Перша створює свого роду павутину на поверхні епідермісу, яка перешкоджає випаровуванню води, а друга проникає в шкіру, щоб відновити її резервуар для води.
  3. Ввечері потіште себе колагеновою маскою у вигляді часточки гідрогелю, яка заспокоїть шкіру, сильно зволожить епідерміс і відновить пошкодження гідроліпідного шару.
  4. Якщо ваша шкіра вже виявляє симптоми сухості, груба, тьмяна чи навпаки – подразнена та почервоніла, зупинилася регенерація. Використовуйте пом’якшуючий засіб, але такий, який не залишить жирної плівки на вашій шкірі. Шукайте в складі ліпіди, кераміди, жирні кислоти, мінеральні масла, пантенол, а також водорості, цинк. Такі багаті креми можна наносити на обличчя на ніч.
  5. Якщо плануєте естетичну процедуру, найкращою для вас буде мезотерапія. Дуже швидко покращується гідратація, обличчя стає гладким, світлим і заспокоєним. Шукайте такі формули, які містять неспоріднену гіалуронову кислоту та додаткові активні компоненти, включаючи антиоксиданти, мінерали, амінокислоти.
  6. Якщо у вас жирна шкіра, після тимчасового пересушування вона може реагувати на кондиційоване повітря ще більшою себореєю. Тому остерігайтеся пересушуючої косметики, матуючих серветок тощо. Ефект від їх дії буде протилежним, шкіра почне виділяти ще більше шкірного сала. Зволожуйте її, а на ніч використовуйте спеціальну косметику, яка регулює роботу сальних залоз. У її складі ви знайдете, наприклад, саліцилову кислоту, мигдальну кислоту, лактобіонову кислоту, глюконолактон, гарбузові пробіотичні ферменти. Ви також можете зробити серію гарбузових ферментних пілінгів (терапевтичне лікування гарбузом), які безпечні влітку та покращують зовнішній вигляд жирної шкіри.
Оцініть статтю