5 способів підтримувати гарну шкіру під час вагітності

5 способів підтримувати гарну шкіру під час вагітності Краса

Хоча під час вагітності пам’ятати про регулярний догляд за шкірою стає все складніше, вона потребує найбільшої уваги у цей дивовижний період вашого життя. Ось 5 простих та ефективних способів зберегти свою шкіру красивою під час вагітності, які не займуть у вас багато часу та сил.

Зволоження

Напевно, ви вже не раз чули від свого лікаря, що регулярне споживання потрібної кількості води дуже важливе для здоров’я майбутньої дитини. Однак вода необхідна не тільки для майбутнього малюка, але і для вашої краси під час вагітності, оскільки вона допомагає залишатися шкірі еластичною і позбавляє її токсинів. З усім тим, забути про правильну гідратацію організму дуже легко, особливо коли потрібно випивати по 8 склянок води на день.

Маски для обличчя

Якщо ви хочете позбавитися сухості обличчя, яка часто з’являється під час вагітності, двічі на тиждень застосовуйте зволожувальну маску, яка допоможе видалити клітини, що змертвіли, глибоко очистити пори й зробити шкіру набагато м’якшою. Для досягнення найкращих результатів наносьте маску перед сном, залишайте на обличчі на 10 хвилин, змивайте теплою водою, а потім використовуйте хороший зволожувальний крем.

Зелені коктейлі

Їжа, яку ви споживаєте під час вагітності, відбивається на всьому тілі, включаючи шкіру. Але коли ви їсте багату на поживні речовини зелень, можна бути впевненою, що шкіра отримує максимальну підтримку. На жаль, не всім вагітним подобається шпинат або броколі в чистому вигляді. Якщо ви з їхнього числа, готуйте на сніданок зелені смузі, які будуть солодкими на смак, і водночас високоенергетичними та повними корисної зелені напоями. Навіть кілька зелених коктейлів на тиждень збільшать вашу енергію та нададуть шкірі здорового вигляду.

Бальзам для губ

Губи – це ще одна область, яка часто пересихає під час вагітності. Щоб позбутися сухості та відновити губи, що потріскалися, щовечора перед сном застосовуйте зволожувальний бальзам для губ, який містить корисні ефірні олії. До речі, його можна використовувати для зволоження та інших пересохлих частин тіла, таких як лікті або коліна, наприклад.

Сонцезахисний крем

Оскільки дія ультрафіолетових променів є основною причиною появи ознак старіння, слід взяти за правило, не виходити з дому, не захистивши свою шкіру від сонця за допомогою сонцезахисного крему з високим SPF.

Оцініть статтю