5 способів підняти собі настрій на роботі

5 способів підняти собі настрій на роботі Корисні поради

Можливо, ви любите свою роботу і віддані їй з головою, але 8-ми годинне знаходження в офісі може чинити негативний вплив навіть на найстійкіших з нас. Тим не менш, працювати з посмішкою і в доброму гуморі все ж можливо. Пропонуємо дізнатися 5 простих і ефективних способів, як підняти собі настрій на роботі.

Як працювати з гарним настроєм?

Акуратне робоче місце відмінно піднімає настрій. Якщо купи паперів заважають вашим вільним рухам за столом – час взятися за прибирання. Позбавтеся від усього непотріба (прострочених службових записок, непрацюючих ручок, книг, яких ви ніколи не почнете читати в обідню перерву і т.і.) і залиште тільки необхідні предмети.

Відчуйте себе як вдома

Звичайно, відчувати себе на роботі так само, як і вдома, практично неможливо, якщо тільки не працювати на себе. Однак невелика перестанова на робочому столі все ж може зробити робочий день приємнішим. Створення менш стерильної (домашньої) атмосфери допомагає відчувати себе більш вільно, і підвищує продуктивність праці. Щоб підняти собі настрій, поставте на робочий стіл наступні предмети:

  • Вазу зі свіжими квітами.
  • Фотографії друзів, дітей, домашніх тварин і членів сім’ї.
  • Сувеніри, які змушують вас посміхатися.
  • Живі рослини (якщо у вас достатньо світла).
  • Офісне приладдя веселої кольорової палітри.

Робіть перерви

Ця проста порада, насправді, дуже важлива. Якщо хочете підняти собі настрій і зарядитися енергією, робіть перерви між роботою і іноді, хоча б на кілька хвилин, виходьте на вулицю. На жаль, не можна залишити робоче місце і піти гуляти, коли заманеться. Але, щоб не гладкішати через сидячу роботу і залишатися в тонусі, потрібні мінімальні фізичні навантаження і свіже повітря. Коротка прогулянка навколо кварталу розжене кров, ви відчуєте себе набагато краще і зможете працювати більш продуктивно. Якщо вуличні прогулянки вам недоступні, ходіть по офісу або робіть невелику розтяжку прямо за столом.

жінки розмовляють на роботі

Тримайте поруч щось смачненьке

Можливо, вас влаштовує офісний кафетерій. Проте, спробуйте заощадити трохи грошей і оздоровитися – почніть брати їжу з собою. Робіть акцент на здоровій їжі, для цього вам знадобляться корисні овочі і продукти, що покращують пам’ять і роботу мозку. Крім того, тримайте поруч якісь легкі закуски (шоколад, горіхи, родзинки) або фрукти, оскільки навіть невеликий голод може зіпсувати настрій. Для багатьох людей слово «голодний» є синонімом слова «роздратований», тому, щоб мислити позитивно, не слід морити себе голодом.

Зневоднення теж призводить до зниження настрою і працездатності. Тому завжди тримайте на столі пляшку з водою і не забувайте періодично нею користуватися!

Спілкуйтеся з живими людьми

У наш час існує безліч способів електронного спілкування. Для цього більше не потрібно ні з ким бачитися. Електронна пошта, автовідповідачі, мобільні телефони, соціальні мережі і текстові повідомлення замінили нам живих людей. Але, замість того, щоб швидко пробігтися пальцями по клавіатурі, сходіть в дизайнерський відділ і поспілкуйтеся про проект з дизайнерами, можете навіть випити з ними кави за обговоренням справ. Пара жартів під час спілкування з колегами може викликати у вас посмішку або щирий сміх. А сміх творить дива і допомагає відчувати себе чудово протягом усього дня.

Оцініть статтю